Czym jest services.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Jake Doevan - -

Services.exe jest plikiem wykonywalnym, który można znaleźć w systemach Windows 2000 oraz Windows XP systems. Proces ten jest odpowiedzialny za prawidłowe operacje w systemie Windows i może także być używany do kontrolowania logowania lub też funkcjonowania pluginów i innych funkcjonalności. Jeżeli zauważysz plik Services.exe powinieneś pozostawić go włączonego ponieważ stanowi nieodłączną część systemu Windows

UWAGA!

Istnieje wiele różnych złośliwych programów, które dość często posługują się nazwami zaufanych plików, aby ukrywać swoją obecność na komputerze. Services.exe jest jednym z takich plików. W nawiązaniu do naszych ekspertów do spraw bezpieczeństwa może być używany przez robaka przeglądarkowego, który jest znany także jako CoolWebSearch.xpsystem, Anits, NS Keylogger, WALI, Clickbank, Replace, Rontokbro i inne niebezpieczne cyber infekcje. Raz zainstalowany w systemie staje się odpowiedzialny za włączanie pasożytów, ładowanie głównych komponentów złośliwych programów a także ładowanie przeciążających bloków danych. Jednakże może też pracować w systemie w tle i przeprowadzać własne szkodzące działania.

Jeżeli znajdziesz plik Services.exe działający na twoim komputerze powinieneś sprawdzić system sprawdzonym programem ponieważ system może być zarażony jakimś wirusem. Aby przeskanować system polecamy sprawdzić system programem RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-services-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj