Czym jest SAService.exe? Czy powinienem go usunąć?

SAService.exe

SAService.exe (znany też jako SAService Application) jest jednym z programów wykonywalnych apliacji McAfee SiteAdvisor. Może być znaleziona w folderze „C:\Program Files”i wszystko wskazuje na to, że jest bezpieczna. Jednakże jej pliki są powiązane z aplikacjami takimi jak SAService Application, SiteAdvisor Service, StillSecure SAService oraz NAC Agent. Jeżeli chcesz aby ten program pracował na twoim komputerze bez większych problemów nie powinieneś usuwać pliku SAService.exe.

Ludzie dość często skarżą się na nieustanne błędy związane z tym procesem. Aby się ich pozbyć powinieneś odinstalować McAfee Site Advisor. Zauważ że niezbędne może się okazać zresetowanie twojego komputera to trybu awaryjnego aby tego dokonać.

UWAGA!

Czasami hakerzy używają nazw sprawdzonych programów, aby skutecznie ukryć obecność swoich własnych wirusów. Jeżeli sądzisz że twój komputer może być zagrożony obecnością pliku SAService.exe i chcesz sprawdzić czy jest to bezpieczny plik zaleca się sprawdzenei komputera programem RegCure Pro.

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-saservice-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj