Czym jest SAService.exe? Czy powinienem go usunąć?

SAService.exe

SAService.exe (znany też jako SAService Application) jest jednym z programów wykonywalnych apliacji McAfee SiteAdvisor. Może być znaleziona w folderze „C:\Program Files”i wszystko wskazuje na to, że jest bezpieczna. Jednakże jej pliki są powiązane z aplikacjami takimi jak SAService Application, SiteAdvisor Service, StillSecure SAService oraz NAC Agent. Jeżeli chcesz aby ten program pracował na twoim komputerze bez większych problemów nie powinieneś usuwać pliku SAService.exe.

Ludzie dość często skarżą się na nieustanne błędy związane z tym procesem. Aby się ich pozbyć powinieneś odinstalować McAfee Site Advisor. Zauważ że niezbędne może się okazać zresetowanie twojego komputera to trybu awaryjnego aby tego dokonać.

UWAGA!

Czasami hakerzy używają nazw sprawdzonych programów, aby skutecznie ukryć obecność swoich własnych wirusów. Jeżeli sądzisz że twój komputer może być zagrożony obecnością pliku SAService.exe i chcesz sprawdzić czy jest to bezpieczny plik zaleca się sprawdzenei komputera programem RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-saservice-exe.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: SAService.exe

Pliki
Software
Porównaj