Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń reklamy SuperPricer (Poradnik prostego usuwania)

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Adware

SuperPricer należy do grupy zakażeń adware. Jeśli nie słyszałeś o tego typu zagrożeniach cybernetycznych, możemy cię uspokoić, mówiąc, że oprogramowanie adware może być umieszczone w dolnej części skali poziomu zagrożenia. Większość programów adware, w tym SuperPricer, jest promowane jako pomocnicy handlowi/asystenci/programy optymalizujące lub, innymi słowy, dotyczy dostawców promocji. Przedstawicielstwo może być kuszące dla tych użytkowników komputerów, którzy lubią robić zakupy w Internecie. Jednak nie należy się nabrać na takie obietnice, ponieważ są one puste. W rzeczywistości, adware SuperPricer jest wykorzystywany do affiliate marketingu, czyli jest przepełniony reklamami i ustawia wyświetlanie sponsorowanych reklam, które powinny pomóc w popularyzacji niepopularnych jeszcze stron internetowych firm trzecich lub promowaniu produktów, które nie są popularne ze względu na wysokie ceny lub inne problemy. Tak więc, gdyby zaproponowano Ci to rozszerzenie i zaakceptowałeś je przez pomyłkę, naszą rekomendacją byłoby usunąć wirusa SuperPricer bez zbędnej zwłoki. Najprostszym sposobem na to jest uruchomić Reimage lub inne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania.

ads by SuperPricer virus

W jaki sposób SuperPricer może porwać system operacyjny Windows?

SuperPricer jest znany jako PUP (potencjalnie niechciany program). W chwili pisania tego tekstu, jest kompatybilny tylko z systemem operacyjnym Windows; Dlatego ci, którzy korzystają z systemu Mac OS nie powinni się martwić. Według badań 2-spyware, ten program adware jest nowicjuszem na rynku, liczba komputerów, które zostały nim dotknięte jest stosunkowo niewielka. Jednakże ostatnie przapływa do nas znaczna liczba wiadomości e-mail użytkowników raportujących o reklamach Super Pricer, co wskazuje na fakt, że jest bardzo aktywny w tej chwili.

Rozszerzenie to, jak już wspomniano, obsługuje tylko system operacyjny Windows. Jednakże, może on być dopasowany do każdej z jego wersji, w tym XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, i tak dalej. Ponadto, jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami przeglądarek internetowych, takimi jak Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari, Opera, i tak dalej. Dlatego miliony komputerów są atakowane złośliwym oprogramwowaniem SuperPricer, i z tego właśnie powodu tak ważne jest, aby zachować ostrożność podczas surfowania w Internecie.

Badania tego dodatku pod kątem malware wykazały, że, jak każdy inny adware, SuperPricer instaluje się na PC korzystając z pomocy innego darmowego oprogramowania. Taka metoda marketingu/dystrybucji nazywana jest „pakietową”. Dlatego też, jeśli nie chcesz zarazić się tym adware i innymi potencjalnie niechcianymi programami, trzeba instalować darmowe programy poprzez wybrani trybu instalacji niestandardowej lub zaawansowanej, a następnie śledzić cały proces krok po kroku. W ten sposób, będziesz informowany o dodatkowych komponentach z możliwością odznaczenia tych, których nie potrzebujesz. Tak więc upewnij się, że odznaczysz SuperPricer i podobne nieznane aplikacje PUP.

Jakie szkody może ten wirus SuperPricer wywołać?

SuperPricer nie jest złośliwy. Jednakże, może wyświetlać użytecznie wyglądające reklamy wypełnione hiperłączami do nieodpowiednich stron internetowych osób trzecich. Tak więc, jeśli już zainstalowałeś tę aplikację przez przypadek i zaraz po tym zacząłeś otrzymywać wyskakujące reklamy oznaczone jako „Ads by SuperPricer,” to ważne jest, aby przypomnieć, że reklamy te należą do stron partnerskich i nie są regulowane przez deweloperów SuperPricer. Wyświetlając sponsorowane reklamy, ten adware zarabia pieniądze z jej udziałów. Jednakże, istnieje ogromne ryzyko, że przekierowanie SuperPricer narazi Cię na jedną z nieodpowiednich stron internetowych, które mogą posiadać wątpliwe produkty, oferują usługi mylące lub chcą zainstalować w twoim systemie potencjalnie niechcianego oprogramowanie. Nawiasem mówiąc, ten adware może stale kontrolować strony, które odwiedzasz i jakie dane w nich można wpisywać. W związku z tym, osoby trzecie mogą przygotować spersonalizowane reklamy, co zwiększa szanse, że klikniesz na jedną z nich.

Widziałeś już reklamy SuperPricer? Czy już doświadczyłeś przekierowań do wątpliwych stron? Jeśli tak, nie pozwól, by to się powtórzyło. Przejdź do strony 2 i postępuj zgodnie z instrukcjami tam zamieszczonymi.

Instrukcje wyjaśniające jak pozbyć się tego intruza?

Pod koniec tego postu, możesz znaleść ręczne i automatyczne przewodniki usuwania SuperPricer. Obie metody są sprawdzone i działają idealnie. Jednakże, jeśli chcesz naprawić komputer prawidłowo, należy użyć profesjonalnych programów anty-spyware, ponieważ będą one w stanie wykryć i zlikwidować wszystkie niebezpieczne i szkodliwe programy za pomocą jednego kliknięcia.

Możesz usunąć szkody wyrządzone przez wirusa z pomocą jednego z następujących programów: Reimage, SpyHunterCombo Cleaner, Malwarebytes Malwarebytes. Zalecamy te aplikacje, ponieważ wykrywają one wszystkie potencjalnie niepożądane programy wraz z każdym komponentem i wpisem rejestru z nimi powiązanymi.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

Instrukcja ręcznego usuwania reklam SuperPricer:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń SuperPricer z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj SuperPricer oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj SuperPricer lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń SuperPricer z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimSuperPricer czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń SuperPricer z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj SuperPricer oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania SuperPricer. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usun reklamy SuperPricer z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to SuperPricer powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń SuperPricer z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz SuperPricer oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie SuperPricer. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń SuperPricer z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz SuperPricer oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie SuperPricer. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń SuperPricer z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj SuperPricer i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania SuperPricer. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

O autorze

Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-superpricer-ads.html

Poradniki w innych językach