Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Rango XP Protection 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest Rango XP Protection 2014?

Rango XP Protection 2014 jest złośliwym oprogramowaniem, które będzie chciało zrobić wszystko abyś tylko pobrał jego licencyjną wersję. Jednakże jeżeli ostatnio zostałeś podstępem zmuszony do jego zakuu to pewnie juz rozumiesz dlaczego jest to nieprzydatne narzedzie do zarabiania pieniedzy. Piewsza i najwazniejsza rzecza o ktorej musisz pamietac jest to ze Rango XP Protection 2014 zwraca raporty tylko o wymyslonych wirusach. Program moze cie informowac o calkowicie nieszkodliwych plikach ktorych nigdy nie powinienes usuwac lub tez plikach ktoych w ogole nie ma na twoim komputerze. Zaraz po jego zakupie program po prostu przestaje pokazywac falszywe komunikaty i ukrywa sie w tle. Uwaga! Przetrzymywanie testowej wersji oprogramowania Rango XP Protection 2014 czy tez jego platnej wersji w systemie stanowczo nie jest przez nas polecany poniewaz progam moze byc wykorzystywany takze do zlosliwych aktywnosci jako wykradanie personalnych danych z twojego systemu. Dodatkowo program moze dosc latwo sciagac na twoj komputer roznego rodzaju inne cyber zagrozenia bez twojej wiedzy. Przy okazji, zgodnie z tym co sugeruje jego imie program jest zdolny do infekowania tylko systemow Windows XP OS. Jednakze nie oznacza to ze jesli kozrystasz z Win 8 czy tez Win 7 jestes bezpieczny. W nawiazaniu do najnowszych raportow nasi eksperci do spraw bezpieczenstwa odkryli Rango Win 7 Protection 2014, Rango Win 8 Protection 2014 i wiele innych podobnych zagrozen.

W jaki sposób Rango XP Protection 2014 może przedostać się do mojego komputera?

Rango XP Protection 2014 jest typowym fałszywym oprogramowaniem antyszpiegującym, które rozpowszechnia się na twoim komputerze używając złosliwych technik do tych które były używane w przeszłości. Najwazniejsza metoda uzywana do rozpowszechniania tego typu fałszywego oprogramowania jest poleganie na mylących komunikatach, które dość często są przepełniane denerwującymi informacjami. Jezeli chcesz uniknac przenikania Rango XP Protection 2014 do twojego komputera powinienes zawsze trzymac sie z daleka od roznego rodzaju komunikatow informujacych o koniecznosci aktualizacji oprogramowania Jaba, Flash Player oraz FLV Player. Jezeli sadzisz ze kazdy z tych programow potrzebuje aktualizacji powinienes odwiedzic oficjalna strone oprogramowania. Dodatkowo istnieje takze inna kategoria falszywych komunikatow, ktore dosc czesto informuja uzytkownika o tym ze jego komputer zostal zainfekowany i powinienes go sprawdzic tak zwanym darmowym skanerem. Zanim dasz sie nabrac na te sztuczke powinienes wiedziec ze w rzeczywistosci nie ma czegos takiego jak darmowy skaner. Uwazaj poniewaz tego typu komunikaty moga pojawiac sie na sprawdzonych lub tez nielegalnych stronach. Istnieje bardzo wiele stron ktore sa infekowane kazdego dnia, tak wiec powinienes byc bardzo uwazny korzystajac z kazdej z nich. Jak tylko Rango XP Protection 2014 przeniknie do twojego komputera to rozpocznie pokazywanei roznego rodzaju modyfikacji i rozpocznie pokazywanie ci tego typu reklam:

Rango XP Protection 2014 Alert
System Hacked!
Unknown program is scanning your system registry right now! Identity theft detected.

System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan

Rango XP Protection 2014 has blocked a program from accessing the internet – This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Jak pewnie ostatnio zauwazyles na swoim komputerze tego typu ostrzezenia korzystajac ze swojego komputera to powinienes teraz postepowac zgodnie z porandnikiem umieszczonym ponizej i raz na zawsze usunac Rango XP Protection 2014.

W jaki sposób mogę skutecznie usunąć Rango XP Protection 2014 z mojego komputera?

Pamiętaj o tym, że Rango XP Protection 2014 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Rango XP Protection 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Rango XP Protection 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exesciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Rango XP Protection 2014 snapshot
Rango XP Protection 2014 snapshot

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-rango-xp-protection-2014.html

Poradniki w innych językach