Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Rango Win 8 Protection 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest Rango Win 8 Protection 2014?

Rango Win 8 Protection 2014 jest denerwującą aplikacją, której z pewnością nie można zaufać, tak więc nigdy nie powinieneś wierzyć w jej komunikaty. Dodatkowo z całą stanowczością możemy powiedzieć że tego typu program informuje o bardzo dużej ilości wirusów które rzekomo mają atakować twój komputer. Dodatkowo wirus jest tylko narzędziem, które może ci ale tylko wtedy jeżeli wykupisz jego płatną wersję, wtedy dopiero może mówić o pełnym zabezpieczeniu. Nie ma znaczenia jak tak naprawdę nazwiesz to, to musisz zdać sobie sprawę z tego że tego typu działanie służy tylko wyłudzaniu pieniędzy. Wysoce polecamy zignorowanie Rango Win 8 Protection 2014 i jego skanowania i komunikatów ponieważ są one fałszywe. Dodatkowo powinieneś usunąć ten fałszywy program antywirusowy ze swojego komputera jeżeli chcesz się ustrzec przed przenikaniem innych aplikacji tego typu do twojego komputera, a co za tym idzie chcesz chronić swoje prywatne dane. Mówimy o tym poieważ Rango Win 8 Protection 2014 może być także używany w charakterze keyloggera, któy będzie czytał to jakie dane wpisujesz do internetu, ile czasu spędzasz na poszczególnch stronach, a także będzie chciał cię przekierować na złośliwe strony. Podsumowując, jak widzisz nie ma powodu dla którego powinieneś trzymać oprogramowanie Rango Win 8 Protection 2014 na swoim komputerze. Jeżeli myślisz ze program moze sie ukrywac na twoim komputerze to nie marnuj czasu tylko jak najszybciej przeprowadz skan komputera oprogramowaniem Reimage.

W jaki sposób Rango Win 8 Protection 2014 może zainfekować mój komputer?

Podobnie jak inne fałszywe programy należące do grupy Braviax Rango Win 8 Protection rozpowszechnia sie korzystając z takich rzeczy jak spam, fałszywe komunikaty i dobrze znane metody dystrybucji. Jezeli chcesz sie ustrzec przed jego komunikatem powinienes zainstalowac na swoim komputerze sprawdzone oprogramowanie antyszpiegujące. Dodatkowo polecamy takze biezace jego aktualizowanie. Powinienes byc takze bardzo ostrozny z komunikatami które oferują aktualizację takich programów jak Flash Player, FLV Player, Java itd. ponieważ nie mają one nic wspólnego z rzeczywistą aktualizacją. W rzeczywistości większość z tych polecanych aktualizacji to nic innego jak kolejne programy adware, robaki przeglądarkowe i inne tego typu aplikacje. Jezeli naprawde potrzebujesz aktualizacji swojego oprogramowania powinienes odwiedzic oficjalna strone programy. Na końcu kampanie spamowe, które także rozpowszechniają Rango Win 8 Protection 2014 i inne fałszywe programy często rozpowszechniają się drogą mailową, także maile o takiej zawartości też powinieneś ignorować, powinieneś być bardzo ostrożny ponieważ bardzo łatwo zainstalować taki fałszywy program antyszpiegujący. Jak tylko dostanie sie do systemu zmienia jego ustawienia i rozpoczyna pokazywanie denerwujących komunikatów podobnej treści:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Proszę ignorować tego typu wiadomości ponieważ są fałszywe! Jeżeli je widzisz korzystająć ze swojego komputera powinieneś postępować zgodnie z poradnikiem zawartym poniżej.

W jaki sposób skutecznie usunąć wirusa Rango Win 8 Protection 2014?

Pamiętaj o tym, że Rango Win 8 Protection 2014 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Rango Win 8 Protection 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Malwarebytes Malwarebytes ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Rango Win 8 Protection 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

 1. UŻYWANIE OPCJI PRZYWRACANIA SYSTEMU ABY WYŁĄCZYĆ WIRUSA:
 1. Przejdź do ekranu startowego systemu Windows 8 i wpisz punkt przywracania systemu w opcji szukania
 2. Teraz kliknij na Ustawienia -> Utwórz punkt przywracania systemu
 3. Kiedy już przejdziesz do menu Ochrona komputera, wybierz Przywracanie systemu
 4. Przejdź Dalej aby zobaczyć punkt przywracania systemu i kliknij lewym przyciskiem myszy aby zobaczyc wpis jakiego dokonales.
 5. Teraz wybierz Skanowanie w poszukiwaniu zarażonych programów -> Zamknij -> Dalej -> Zakończ
 6. Jak tylko twój komputer się zresetuje, ściągnij program Reimage i przeprowadź pełny skan systemu po jego aktualizacji.

2. ZRESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Kliknij na przycisk Klucz Windowsa i przejdź do prawego dolnego rogu.
 2. Wybierz Ustawienia-> Zmień ustawienia systemu -> Ogólne
 3. Przejdź do opcji Zresetuj teraz.
 4. Teraz wybierz Rozwiązywanie problemów -> Opcje zaawansowane -> Ustawienia startowe.
 5. Teraz wybierz Restart i wciśnij F5.
 6. Otwórz przeglądarkę Internet Explorer i wpisz ten adres w pasek adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe
 7. Ściągnij ten program na swój komputer i uruchom go aby usunąć podejrzane i złośliwe pliki.

3.Używanie innego komputera aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Malwarebytes Malwarebytes.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Rango Win 8 Protection 2014 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Rango Win 8 Protection 2014. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Rango Win 8 Protection 2014 snapshot
Rango Win 8 Protection 2014 snapshot

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-rango-win-8-protection-2014.html

Poradniki w innych językach