Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Rango Win 8 Antivirus 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Alice Woods - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest Rango Win 8 Antivirus 2014?

Jeżeli sądziłeś, że Rango Win 8 Antivirus 2014 jest potężnym narzędziem które stara się ochronić twój komputer przed różnego rodzaju wirusami, potencjalnie niechcianym oprogramowaniem i innymi niebezpiecznymi rzeczami to pomyśl jeszcze raz nad tym czy jest on ci przydatny. W rzeczywistości jest to tylko kolejny złośliwy program, który stara się przechytrzyć cię do wierzenia w to ze twoj komputer jest zainfekowany i powinienes zakupic jego licencjonowaną wersje. Jezeli nie chcesz stracic swoich pieniedzy nie powinienes nigdy placic za tego typu programy jak Rango Win 8 Antivirus. Pamietaj o tym ze wyswietla on takie same komunikaty na wszystkich komputerach ktore zarazil poniewaz nie ma nawet swojej bazy wirusowej czy tez innych komponentow ktore powinienen wykryc jako program antywirusowy. Po zastraszeniu swoich ofiar tym ze ich komputery sa zainfekowane program stara sie namowic ich do zakupienia platnej wersji oprogramowania i wykradania ich pieniedzy. Mozesz dosc latwo dac sie nabrac i sciagnac na swoj komputer Rango Win 8 Antivirus 2014, jego komunikaty moga pojawiac sie doslownie znikad i rozpowszechniac sie przez wady systemu. Jezeli ten program juz zaatakowal twoj komputer to nie powinienes czekac tylko jak najszybciej usunac ten program ze swojego komputera poniewaz moze to prowadzic do utraty twojej prywatnosci, straty pieniedzy i innych podobnych problemow. Prosze zawsze przeprowadzic pelny skan systemu za pomoca sprawdzonego oprogramowania jak Reimage lub tez innego sprawdzonego oprogramowania jezeli myslisz ze Rango Win 8 Antivirus 2014 ukrywa sie na twoim komputerze.

W jaki sposób Rango Win 8 Antivirus 2014 może przedostać się do mojego komputera?

Podobnie jak wiele innych wirusów, ten fałszywy program antyszpiegujący rozpowszechnia się różnymi technikami. W większości przypadków, ludzie starają się ściągnąć ten progam na swoje komputery poprzez oficjalną stronę, jednak najczęściej otrzymują fałszywe komunikaty informujące o zarażeniu komputera. Aby zawsze twój komputer pozostał bezpieczny powinieneś zawsze ignorować tego typu komunikaty aby nie dać się przechytrzyć hakerom i nie instalować podsuwanych przez nich aktualizacji. Dodatkowo powinienes zawsze ignorowac komunikaty oferujace skanowanei systemu za pomoca darmowego skanera czy tez innych podobnych programow poniewaz nie ma w rzeczywistosci czegos takiego jak darmowy skaner. Jezeli zostales przechytrzony do sciagniecia tego typu aplikacji powinienes zawsze sprawdzic swoj system na obecnosc Rango Win 8 Antivirus 2014. Powinienes takze zwracac uwage na komunikaty. Jezeli widzisz cos podobnego do komunikatow wyswietlonych ponizej to powinienes uwazac. W tym przypadku wykonaj kroki podane ponizej aby pozbyc sie zlosliwego oprogramowania ze swojego systemu.

Jak tylko Rango Win 8 2014 przeniknie do twojego systemu zaczyna pokazywać tego typu komunikaty.

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Tracking software found!
Your PC activity is being monitored. Possible spyware infection. Your data security may be compromised. Sensitive data can be stolen. Prevent damage now by completing a security scan.

W jaki sposób usunąć Rango Win 8 Antivirus 2014?

Pamiętaj o tym, że Rango Win 8 Antivirus 2014 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Rango Win 7 Antivirus 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Malwarebytes Malwarebytes ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Rango Win 7 Antivirus 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

 1. UŻYWANIE OPCJI PRZYWRACANIA SYSTEMU ABY WYŁĄCZYĆ WIRUSA:
 1. Przejdź do ekranu startowego systemu Windows 8 i wpisz punkt przywracania systemu w opcji szukania
 2. Teraz kliknij na Ustawienia -> Utwórz punkt przywracania systemu
 3. Kiedy już przejdziesz do menu Ochrona komputera, wybierz Przywracanie systemu
 4. Przejdź Dalej aby zobaczyć punkt przywracania systemu i kliknij lewym przyciskiem myszy aby zobaczyc wpis jakiego dokonales.
 5. Teraz wybierz Skanowanie w poszukiwaniu zarażonych programów -> Zamknij -> Dalej -> Zakończ
 6. Jak tylko twój komputer się zresetuje, ściągnij program Reimage i przeprowadź pełny skan systemu po jego aktualizacji.

2. ZRESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Kliknij na przycisk Klucz Windowsa i przejdź do prawego dolnego rogu.
 2. Wybierz Ustawienia-> Zmień ustawienia systemu -> Ogólne
 3. Przejdź do opcji Zresetuj teraz.
 4. Teraz wybierz Rozwiązywanie problemów -> Opcje zaawansowane -> Ustawienia startowe.
 5. Teraz wybierz Restart i wciśnij F5.
 6. Otwórz przeglądarkę Internet Explorer i wpisz ten adres w pasek adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe
 7. Ściągnij ten program na swój komputer i uruchom go aby usunąć podejrzane i złośliwe pliki.

3.Używanie innego komputera aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Malwarebytes Malwarebytes.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Rango Win 8 Antivirus 2014 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Rango Win 8 Antivirus 2014. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes

O autorze

Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-rango-win-8-antivirus-2014.html

Poradniki w innych językach