Skala niebezpieczeństwa:  
  (96/100)

Rango Win 8 Antispyware 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest Rango Win 8 Antispyware 2014?

Rango Win 8 Antispyware 2014 jest zlosliwa aplikacja ktora jest wykorzystywana do wykradania ludzkich pieniedzy. Tego typu program moze wygladac jak podejrzana aplikacja ktora zostaje wykorzystywana do sprawdzania systemu na obecnosc wirusow i mozliwosc ich sprawnego usuwania. Aby zmylic jak najwiecej ludzi, hakerzy uzywaja wygladu Windows 8 czy tez innych podstepow. Niestety nie ma znaczenia to jak wiarygodnie wyglada ten plik to nalezy on do duzej grupy hakerow nazywanej Braviax. Nalezy dodac, ze tego typu oprogramowanei jest w stanie wykryc jakiegokolwiek wirusa na twoim komputerze poniewaz nie ma ono sprawdzonej bazy wirusowej i innych komponentów które można potraktować jako antyszpiegujące. Tak wiec jezeli zaczniesz widzisz skanowanie Rango Win 8 Antispyware 2014 na swoim komputerze i inne komunikaty informujace o setkach roznych wirusow to powinienes je zignorowac. Oczywiscie inna wazna rzecza ktora powinienes zrobic jest usuniecie tego oprogramowania. Wysoce polecamy zrobic to automatycznie poniewaz manualne usuwanie Rango Win 8 Antispyware moze nie do konca pozwolic na usuniecie wszystkich niebezpiecznych aplikacji, powinienes zawsze korzystac ze sprawdzonej aplikacji antyszpiegujacej. Wysoko polecamy uzywanie testowane przez nas oprogramowania, które wielokrotnie przyniosło pozytywne efekty w usuwaniu oprogramowania Reimage. Oczywiscie powinienes sie upewnic ze korzystasz z najnowszej wersji oprogramowania.

W jaki sposób Rango Win 8 Antispyware 2014 infect my computer?

Aby skutecznie unikać tego typu wirusów jak Rango Win 8 Antispyware 2014 to powinienes wiedziec jakiego rodzaju techniki sa wykorzystywane do rozpowszechniania tego typu oprogramowania. Pierwsza z nich polega na wyswietlaniu z pozoru niezbyt powaznych komunikatów ktore pokazuja sie wtedy kiedy odwiedzasz sprawdzone lub tez nieszkodliwe strony. Sprawdzony strony zostaja hakowane kazdego dnia, tak wiec nie bedzie niespodzianki w tym, ze istnieje bardzo wiele ludzi ktorzy zostali nabrani na tego typu wirusa. Tak wiec powinienes byc bardzo ostrozny jezeli widzisz na swoim komputerze reklamy typu pop-up, ktore informuja o brakujacych aktualizacjach w twoim systemie. Jezeli zostales poinformowany o koniecznosci aktualizacji oprogamowania Java, Flash Player, FLV Player czy tez innego oprogramowanai to powinienes zignorowac tego typu wiadomosc. Dodatkowo nalezy trzymac sie z daleka od reklam oferujacych darmowe skanowanei online. Pamietaj o tym ze nie ma czegos takiego jak darmowy skaner online. Dodatkowo Rango Win 8 Antispyware 2014 moze byc takze rozpowszechniany jako smap czy tez inne szeroko znane techniki, tak wiec nalezy byc ostroznym jezeli chodzi o podejrzane pmaile. Jezeli zaczales juz widziec wspomniane przez nas zagrozenia w postaci reklam pop-up to wysocep olecamy zapoznac sie z poradnikiem przedstawionym ponizej i usuniecie podejrzanych aplikacji.

W wiekszosci przypadkow Rango Win 8 Antispyware 2014 wyswietla tego typu komunikaty:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Rango Win 8 Antispyware 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

W jaki sposób usunąć Rango Win 8 Antispyware 2014?

Pamiętaj o tym, że Rango Win 8 Antivirus 2014 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Rango Win 7 Antivirus 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Rango Win 7 Antivirus 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

 1. UŻYWANIE OPCJI PRZYWRACANIA SYSTEMU ABY WYŁĄCZYĆ WIRUSA:
 1. Przejdź do ekranu startowego systemu Windows 8 i wpisz punkt przywracania systemu w opcji szukania
 2. Teraz kliknij na Ustawienia -> Utwórz punkt przywracania systemu
 3. Kiedy już przejdziesz do menu Ochrona komputera, wybierz Przywracanie systemu
 4. Przejdź Dalej aby zobaczyć punkt przywracania systemu i kliknij lewym przyciskiem myszy aby zobaczyc wpis jakiego dokonales.
 5. Teraz wybierz Skanowanie w poszukiwaniu zarażonych programów -> Zamknij -> Dalej -> Zakończ
 6. Jak tylko twój komputer się zresetuje, ściągnij program Reimage i przeprowadź pełny skan systemu po jego aktualizacji.

2. ZRESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Kliknij na przycisk Klucz Windowsa i przejdź do prawego dolnego rogu.
 2. Wybierz Ustawienia-> Zmień ustawienia systemu -> Ogólne
 3. Przejdź do opcji Zresetuj teraz.
 4. Teraz wybierz Rozwiązywanie problemów -> Opcje zaawansowane -> Ustawienia startowe.
 5. Teraz wybierz Restart i wciśnij F5.
 6. Otwórz przeglądarkę Internet Explorer i wpisz ten adres w pasek adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe
 7. Ściągnij ten program na swój komputer i uruchom go aby usunąć podejrzane i złośliwe pliki.

3.Używanie innego komputera aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Rango Win 8 Antispyware 2014 snapshot
Rango Win 8 Antispyware 2014 snapshot

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-rango-win-8-antispyware-2014.html

Poradniki w innych językach