Czym jest qttask.exe? Czy powinienem go usunąć?

qttask.exe

Qttask.exe jest bezpiecznym procesem, który jest odpowiedzialny za start aplikacji Apple’s QuickTime Player i innych funkcji z nią powiązanych. Program ten jest w dość często instalowany razem z itunes jednakże może pełnić funkcję niezależną.

Qttask.exe jest bezpiecznym procesem który możesz zostawić na swoim komputerze. Jednakże nie jest on nierozłączną funkcją systemu więc możesz go wyłączyć bez szkody dla systemu. W niektórych uzasadnionym będzie wyłączenie Qttask.exe ponieważ zabezpieczy to system przed nadmiernym wykorzystaniem zasobów. Proces ten często jest umiejscowiony w folderze C:\Program Files i powinien zajmować około 750KB pamięci.

UWAGA!

Producenci wirusów malware często używają nazw plików bezpiecznych po to żeby skutecznie chronić swoje wirusy przed usunięciem. Jeżeli znajdzesz plik Qttask.exe który będzie zlokalizowany w folderze C:\Windows or C:\Windows\System32 powinieneś sprawdzić komputer sprawdzoną aplikacją. W tym przypadku polecamy użycie programu RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-qttask-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj