Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

“Pobierz Flash Player”. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Adware

“Pobierz Flash Player” jest pełen denerwujących komunikatów, które mogą się pojawiać na twoim komputerze dosłownie znikąd. Pojawianie się tego typu komunikatów może oznaczać tylko jedno: twój komputer został zainfekowany programem adware, lub też wszedłeś na zainfekowaną stronę, z tego właśnie powodu zakwalifikowaliśmy ten pogram do kategorii plików adware. Wygląda na to, że ”Pobierz Flash Player” i jego reklamy pop-up są zaprojektowane tylko dla polskich użytkowników sieci internet. Jednakże nie oznacza to że nie użytkownicy z innych krajów nie mogą się czuć zagrożeni. Chcemy cię ostrzec, że istnieją setki różnych fałszywych komunikatów, które mogą się pojawić na twoim komputerze, bez znaczenia gdzie się akurat znajdujesz. Często ”Pobierz Flash Player” i jego podobne reklamy typu pop-up starają się przekonać ludzi do instalowania programów adware czy też potencjalnie niechcianych programów. Jest to jeden z powodów dla których nigdy nie powinieneś zgadzać się na instalowanie reklam które pojawiają się w twojej przeglądarce dosłownie znikąd.

W jaki sposób “Pobierz Flash Player” może przedostać się do mojego komputera?

Jeżeli nieustannie widujesz tego typu komunikaty pochodzące od tego typu programów powinieneś się martwić ponieważ większość z tego typu pasożytów przedostaje się do komputera razem z kontrowersyjnymi programami. Jeżeli jest to powtarzalne oznacza to że twój komputer został zainfekowany poważnym programem wirusowym i powinieneś czym prędzej usunąć wirusa Pobierz Flash Player z systemu. Jeżeli chcesz uniknąć w przyszłości styczności z tego typu programami powinieneś zawsze dokładnie sprawdzać każdy program przed jego instalacją. Należy zapoznać się z licencją użytkowania aby skutecznie znaleźć więcej informacji o tym programie i nie zaburzać procesu instalacji. W tym celu należy wybrać ustawienia zaawansowane i przejść przez każdy krok instalacji. Jeżeli zauważysz Pobierz Flash Player i jego reklamy podczas przeglądania pamiętaj o tym, że program będzie chciał cię namówić na instalację jak największej liczby dodatkowych programów. Często tego typu wiadomości starają się wyglądać jak sprawdzone aplikacje typ Flash Player, Adobe Reader, Java, Media Player. Proszę być bardzo ostrożnym i nie popaść w tą pułapkę. Jeżeli chcesz zaktualizować swoje oprogramowanie zawsze korzystaj z oficjalnych źródeł.

W jaki sposób usunąć wirusa “Pobierz Flash Player” z mojego komputera?

Jeżeli nieustannie widujesz na swoim komputerze “Pobierz Flash Player” i jego reklamy typu pop-up powinieneś rozważyć przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym programem antywirusowym. Wysoce polecamy do tego celu Reimage lub też Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus. Aby zakończyć usuwanie “Pobierz Flash Player” powinieneś podążać za tą instrukcją:

  • Odinstaluj programy freeware powiązane z wirusem Pobierz Flash Player:

1. Kliknij Start -> Panel Sterowania -> Odinstaluj program
2. Kiedy już znajdziesz się w menu dodaj/usuń programy poszukaj ostatnio zainstalowanych czy też nieznanych aplikacji takich jak FLV Player, Sedori, Search Assist, SafeSaver, SupTab, ValueApps, Lollipop, Software Updated Version, DP1815, Video Player, Convert Files for Free, Plus-HD 1.3, BetterSurf, Trusted Web, LyricsBuddy-1, Media Player 1.1, Savings Bull, Feven Pro 1.2, Websteroids, Supra Savings, HD-Plus 3.5, Re-markit, etc.
3. Kliknij Odinstaluj a nastepnie OK i zapisz zmiany.

  • Zresetuj swoje przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox oraz Internet Explorer):

Internet Explorer:
1. Otwórz przeglądarkę Internet Explorer, przejdź do sekcji ‚Narzędzia’ -> Opcje internetowe
2. Tutaj przejdź do ustawień zaawansowanych i wciśnij przycisk reset.
3. Przejdź do Resetowania ustawień przeglądarki Internet Explorer i usuń dane personalne czy też kliknij reset. 4. Na końcu kliknij Reset i kliknij Ok aby zapisać zmiany.

Mozilla Firefox:

  1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox, przejdź do sekcji Pomoc -> Rozwiązywanie problemów
  2. Tutaj wybierz opcję Resetuj Firefox, powtórz ją kilkukrotnie po czym wybierz ‚Finish’

Google Chrome:

  1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome, przejdź do ‚Narzędzia’ -> ‚Rozszerzenia’ znajdź nieznane rozszerzenia i tym podobne pozycje, pozbądź się ich klikając na kosz.
  2. Teraz przejdź do Ustawień -> Zarządzanie wyszukiwarkami i zmień swoją starą wyszukiwarkę.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia “Pobierz Flash Player” zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania “Pobierz Flash Player”. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-pobierz-flash-player.html

Poradniki w innych językach