Skala niebezpieczeństwa:  
  (8/100)

PC Registry Shield. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Malware

PC Registry Shield jest sprawdzonym systemowym narzędzeniem optymalizacyjnym, istniejącym już kilka lat na rynku, które jest w stanie pojawić się na twoim komputerze dosłownie znikąd. W rzeczywistości użytkownicy są oszukiwani, kiedy ściągają program na licencji freeware bądź shareware i chcą zainstalować tylko go, jednakże w rzeczywistości tylko pobieżne przejście przez proces instalacji gwarantuje zainstalowanie dodatków niekoniecznie pożądanych. Nieuwaga człowieka jest głównym powodem wielu nieszczęść i problemów jakie go spotykają w kontakcie w komputerem. Jeżeli ten program dostanie się do komputera, to PC Registry Shield rozpoczyna skanowanie komputera w poszukiwaniu błędów, w zasadzie zawsze znajduje jakiś plik który wymaga natychmiastowej naprawy, nieważne czy tak naprawdę jest neutralny dla komputera, taka jest natura tej aplikacji oczywiście nic nie ma za darmo, program prosi o zakupienie licencji ze strony swojego autora Nie polecamy otwierania się na tego typu nowości, a zwłaszcza otwierania swoich portfeli na zakup licencji PC Registry Shield ponieważ usunięcie kilkuset błędów z rejestrze nie pomoże przyśpieszyć twojego komputera. Nieobeznany użytkownik z pewnością zapłaci, aby dostać tylko złudne poczucie bezpieczeństwa, że z jego komputerem już wszystko jest dobrze.

W jaki sposób PC Registry Shield może pojawić się na moim komputerze?

Musimy jeszcze raz powtórzyć, że aplikacja PC Registry Shield nie jest wirusem czy też programem malware. Jednakże wygląda na to że rozpowszechnia się nietypowymi metodami, które z języka angielskiego określamy mianem bundlingu. Oznacza to tyle, że PC Registry Shield może dostać się do twojego komputera w momencie kiedy instalujesz inne aplikacje takie jak chociażby programy do streaowania plików video, menadżery ściągania plików i podobne aplikacje, kreatory plików PDF, kodeki do programów typu Windows Media Player. Jak tylko dostanie się do systemu PC Registry Shield zaczyna skanować rejestr w poszukiwaniu nieaktualnych wpisów, błędów, powtarzających się wpisów, oraz wpisów dotyczących programów które już dawno zostały odinstalowane, jest to także niebezpieczne ponieważ ten program nie jest sprawdzony i jego używanie może sprawić że usuniesz z rejestru akurat potrzebny wpis, który może sparaliżować pracę twojego komputera. Oprócz tego niektórzy użytkownicy skarżą się na to, że PC Registry SHield powoduje przekierowania przeglądarki na strony AVG Secure Search i innych wyszukiwarek internetowych. Jeżeli zauważysz takie problemy powinieneś usunąć aplikację PC Registry Shield z systemu tak szybko jak to tylko możliwe.

W jaki sposób usunąć PC Registry Shield?

Nawiązując do autorów PC Registry Shield, możesz usunąć tą aplikację podążąjąc za tą intrukcją, jednakże znacznie bezpieczniejszą i skuteczniejszą drogą jest posłużenie się programami do których linkujemy na dole, mają one szerokie spectrum działania zapewniającą ochronę twojego komputera niemalże na każdy rodzaj niepotrzebnych i złowrogich aplikacji:

1. Kliknij przycisk menu start na dole swojego ekranu
2. Przejdź do menu programów, stamtąd usunąć PC Registry Shield.
3. Wybierz Odinstalowywanie
4. Postępuj zgodnie z intrukcjami wyświetlanymi na ekranie, na pewno będzie musiał kilka razy potwierdzić usunięcie klikając przycisk OK

Jeżeli zrobiłeś to co radzono ci w tej instrukcji i program nadal pojawia się na twoim komputerze wtedy powinieneś przeskanować go sprawdzonym programem antywirusowym, w tym celu polecamy użycie sprawdzonych przez nas, zaktualizowanych programów Reimage albo Malwarebytes Malwarebytes.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia PC Registry Shield zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania PC Registry Shield. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Plumbytes Anti-Malware
Przetestowaliśmy program Plumbytes Anti-Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa PC Registry Shield (2014-01-12)
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa PC Registry Shield (2014-01-12)
Hitman Pro
Przetestowaliśmy program Hitman Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa PC Registry Shield (2014-01-12)
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa PC Registry Shield (2014-01-12)
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-pc-registry-shield.html

Poradniki w innych językach