Skala niebezpieczeństwa:  
  (72/100)

PC Defender Plus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

PC Defender Plus jest złośliwą aplikacją, która tylko wygląda na bezpieczną. Po bliższym przyjrzeniu można łatwo zauważyć, że jest to fałszywy program służący do odpierania ataków typu spyware, lecz sam służy do inicjacji błędnych procesów w komputerze ofiary. Takie programy mogą służyć na przykład do przechwycenia danych wpisywanych na klawiaturze zainfekowanego komputera w celu przejęcia prywatnych danych posiadacza. Głównym celem aplikacji jest sprawienie, by użytkownik uwierzył że jego komputer jest zainfekowany, by zakupił pełną wersję programu. Aby osiaągnaąć swój cel, wirus wpierw informuje użytkownika o okresślonej liczbie wirusów w komputerze, które wykrył. Zanim zakupisz pełną wersję programu musimy Cię poinformować, że takowa nie istnieje. Musisz zignorować te ostrzeżenie i jak najszybciej usunąć wirusa.

JAK MOGĘ ZARAZIĆ KOMPUTER PROGRAMEM PC DEFENDER PLUS?

PC Defender Plus może szpiegowac komputer poprzez trojany, które można ściągnąć razem z innym darmowym oprogramowaniem, takim jak kodeki, sterowniki i aktualizacje. Ten sposób pozwala na sekretnaą penetrację komputera i na inne metody służaące osiągnięciu celu programu. Czasem wirus dostaje się do katalogów systemowych, po to, żeby uszkodzić określoną ilośc plików i poinformować o zmianach pewnych ustawień systemu i zmusić użytkownika do ponownego uruchomienia systemu. W konsekwencji tego, wirus zaczyna się uruchamiać za każdym razem, kiedy system zostaje uruchomiony i wysświetlać tego typu ostrzezżenia:

ALERT!
System scan for spyware, adware, Trojans and viruses was finished. PC Defender Plus detected 77 critical system objects. These security breaches may be exploited and lead to the following:Your system becomes a target for spam and bulky, intruding adsBrowser crashes frequently and web access speed decreasesYour personal files, photos, documents and passwords get stolenYour computer is used for criminal activity behind your backBank details and credit card information gets disclosed

System Security Alert!
Unknown program is scanning your system registry right now! Identity theft detected!

Attention: Danger!
System scan for spyware, adware, trojans and viruses was finished. PC Defender Plus detected 99 critical system objects. These security breaches may be exploited and lead to the following:
* Your system becomes a target for spam and bulky, intruding ads
* Browser crashes frequently and web access speed decreases

Jak sam widzisz, PC Defeneder Plus chce Cię przekonać, że Twój komputer został zainfekowany. Proszę nigdy nie wierzyć żadnemu ostrzeżeniu wygenerowanemu przez ten program i wyłączać je!

JAK MOGĘ USUNĄĆ PC DEFENDER PLUS?

Aby usunąć ten program, polecamy użyć zautomatyzowanego programu typu anti-malware. W takim wypadku, powinieneś uzżyć jednego z dwóch programów: Spyware ”Doctor”] lub [rev id=”SpyHunter, aby uzyskać raport z infekcji komputera. Jednak pamiętajmy, że wirus może nam przerwać proces instalacji programu. W takim przypadku należy wykonać następującą procedurę:

  1. Uruchom ponownie komputer,
  2. Naciśnij kilka razy przycisk F8,
  3. Wybierz Tryb Awaryjny z obsługą sieci,
  4. Teraz sściaągnij program SpyHunter i uruchom pełne skanowanie systemu.

Nie zapomnij przeskanować komputera również w trybie normalnym.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
PC Defender Plus snapshot
PC Defender Plus snapshot
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-pc-defender-plus.html

Poradniki w innych językach