Skala niebezpieczeństwa:  
  (72/100)

Paladin Antivirus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży
12

Paladin Antivirus to naprawde zlosliwe aplikacja, która w żaden sposób może nie pomagać użytkownikowi i może być rozpowszechniana i instalowana korzystając z oprogramowania typu trojany i inne złośliwe aplikacje. Pochodzi z tej samej rodziny wirusów co Malware Defense. Dość często ta złośliwa aplikacja pochodzi z podejrzanych witryn i nieprawdziwych skanerów onlie. Dodatkowo może pojawiać się na twoim ekranie podczas przeglądania stron takich jak Facebook, MySpace a takze inne podobne witryny. Raz zainstalowany PaladinAntivirus moze starac sie odinstalować z twojego komputera sprawdzone programy antywirusowe. Program stara sie wykryc na komputerze oprogramowanie takie jak NOD32, Norton Interent Security, AVG8, Avira AntiVir, Avast, Agnitum Outpost Security Suite, Malwarebytes Anti-Malware, F-Secure. Program Paladin Antivirus twierdzi ze jest to nie autoryzowane oprogramowanie:

There is unauthorized antivirus software detected on your computer. It is recommended you to remove it, otherwise it could conflict with Paladin Antivirus.

Nastepnie program moze skanowac swoj komputer w poszukiwaniu zlosliwego oprogramowania i zwracania raportow dotyczacych fałszywych programow abyś myślał że twój komputer został zainfekowany. Na końcu warto przypomnieć, że powinieneś zakupić pełną wersję oprogramowania celem usunięcia znalezionych przez niego zlosliwych wirusow, ktore w rzeczywistosci nawet nie istnieja. Prosze nie usuwac wykrytych przez niego plikow poniewaz moga byc zaufane i nie sa zadnym zagrozeniem dla twojego komputera. Prosze zapoznaj sie z poradnikiem usuwania oprogramowania dostepnym ponizej celem usuniecia oprogramowania Paladin Antivirus z twojego komputera tak szybko jak to tylko możliwe.

Paladin Antivirus graphical user interface
Rys. 1 – Graficzny interfejs użytkownika w programie Paladin Antivirus

Kiedy włączysz tę aplikację, ten złośliwy program zacznie wyswietlac wiele zlosliwych komunikatow na twoim komputerze. Tego typu fałszywe komunikaty twierdza ze twoj komputer nie jest chroniony i moze zostac zaatakowany zdalnie.

Paladin Antivirus fake security alert
Rys. 2 – Komunikat bezpieczeństwa oprogramowania Paladin Antivirus

Adware module detected on your PC!
Zlob.Porn.Ad adware has been detected. This adware module advertises websites with explicit content. Be advised of such content being possibly illegal. Please click the button below to locate and remove this threat now.

Jak pewnie widzisz, tego typu program to nic więcej jak jedno wielkie oszustwo. Program został stworzony z myślą przestraszenia ciebie w celu zakupu całkowicie niepotrzebnego oprogramowania. Skontaktuj się z firmą odpowiedzialną za twoją kartę kredytową i wycofaj płatność jeżeli już jej dokonales. Nastepnie przejdz do usuwania oprogramowania ponizej i dowiedz sie w jaki sposob skutecznie radzic sobie z usunieciem oprogramowania Paladin Antivirus malware. Dodatkowo polecamy ci przeskanowanie komputer z pomoca sprawdzonego oprogramowania antyszpiegujacego takiego jak na przyklad STOPzilla celem upewnienia sie ze nie ma zadnych pozostalosci zainstalowanego oprogramowania na twoim komputerze.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Paladin Antivirus zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Paladin Antivirus. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Gazety piszą o Reimage

Paladin Antivirus ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
pav.exe

Usuń wpisy rejestru:
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionUninstallPaladin Antivirus
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREPaladin Antivirus

Wyrejestruj bliblioteki DLL:
pavext.dll
phook.dll

Skasuj pliki:
Paladin Antivirus.lnk
Paladin Antivirus Support.lnk
Uninstall Paladin Antivirus.lnk
help.ico
pav.db
pav.exe
pavext.dll
phook.dll
uninstall.exe

Skasuj katalogi:
C:Program FilesPaladin Antivirus
%UserProfile%Start MenuProgramsPaladin Antivirus

O autorze

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-paladin-antivirus.html

Poradniki w innych językach