Czym jest ntrtscan.exe? Czy powinienem go usunąć?

ntrtscan.exe

ntrtscan.exe jest sprawdzonym procesem systemowym, który należy do aplikacji Trend Micro AntiVirus. Nigdy nie powinieneś wyłączać tego procesu jeżeli chcesz być pewny że twój komputer jest chroniony przez złośliwymi programami, takimi jak trojany, programy malware, adware czy też inne. Jeżeli chcesz zatrzymać ten proces zauważ że powinieneś ograniczyć przeglądanie internetu tylko do zaufanych ston. ntrtscan.exe jest bezpiecznym plikiem i powinien być zawsze uruchomiony na twoim komputerze.

UWAGA!

Znaczna część użytkowników internetu zwracam nam uwagę dotyczącą błędów jakie mogą być związane z procesem ntrtscan.exe. Istnieje bardzo dużo powodów dlaczego jesteśmy narażeni na te błędy – najczęściej przyczyną jest niedokończone usuwanie plików czy też ich instalowanie. JEdnakże może to być także spowodowane obecnością popsutych plików cyz też wirusów, progrmaów malware i adware, które mogą się znajdować na twoim systemie operacyjnym. Aby skutecznie sprawdzić swój komputer i usunąć potencjalne zagrożenia polecamy przeskanowanie komputera sprawdzonym programem Reimage lub innym programem z poniższej listy:

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-ntrtscan-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj