Czym jest ntrtscan.exe? Czy powinienem go usunąć?

ntrtscan.exe

ntrtscan.exe jest sprawdzonym procesem systemowym, który należy do aplikacji Trend Micro AntiVirus. Nigdy nie powinieneś wyłączać tego procesu jeżeli chcesz być pewny że twój komputer jest chroniony przez złośliwymi programami, takimi jak trojany, programy malware, adware czy też inne. Jeżeli chcesz zatrzymać ten proces zauważ że powinieneś ograniczyć przeglądanie internetu tylko do zaufanych ston. ntrtscan.exe jest bezpiecznym plikiem i powinien być zawsze uruchomiony na twoim komputerze.

UWAGA!

Znaczna część użytkowników internetu zwracam nam uwagę dotyczącą błędów jakie mogą być związane z procesem ntrtscan.exe. Istnieje bardzo dużo powodów dlaczego jesteśmy narażeni na te błędy – najczęściej przyczyną jest niedokończone usuwanie plików czy też ich instalowanie. JEdnakże może to być także spowodowane obecnością popsutych plików cyz też wirusów, progrmaów malware i adware, które mogą się znajdować na twoim systemie operacyjnym. Aby skutecznie sprawdzić swój komputer i usunąć potencjalne zagrożenia polecamy przeskanowanie komputera sprawdzonym programem Reimage lub innym programem z poniższej listy:

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-ntrtscan-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj