Ocena:  
  (73/100)

Norton Internet Security recenzja, darmowe pobieranie

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Antywirusy

Norton Internet Security jest ostatnim produktem wydanem przez firmę Symantec, który został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Program został zoptymalizowany pod system Windows XP/Vista/7/8 I jest nastawiony głównie na ochronę ludzi, którzy spedzają dużo czasu w mediach społecznościowych I są narażeni na kontakt z dużą grupą oszustów I ataków poprzez zagranie na ich uczuciach. Nawiązując do pcmag.com, Norton Internet Security 2013 ma jeden z najlepszych wskaźników usuwania programów malware, posiada inteligentnego firewalla, doskonale blokuje explotiy, ma świetnie wyważony system antyspamowy i wiele innych zalet. Jednakże może mieć niejednoznaczny wpływ na twój system.

Kiedy przychodzi czas na instalacje, Norton Internet Security 2013 oferuje coś, na co wiele osób czekało od długiego czasu – instalację, która nie wymaga restartu systemu. Jak tylko użytkownik włączy instalatora, program rozpoczyna pracę w ciągu minuty bez proszenia o reset komputea. Jednakże wymaga wypełnienia formularza rejestracyjnego nawet jeżeli używasz tylko jego wersji trial, tak więc z pewnością przeniesie cię na swą oficjalną stronę, aby wypełnić formularz i dopiero wtedy udostępni ci pełne możliwości programu.

Interface programu Norton Intenet Security 2013 został zaprojektowany z duchem najnowszych trenów, tak więc jest przystosowany do ekranu dotykowego na Windows 8. Jeżeli używasz starszego systemu, na przykład Windows 7 nie powinno to nieść za sobą żadnych negatywnych skutków.

Kiedy będziesz chciał sprawdzić swój system, możesz wykonać szybkie, pełne i niestandardowe skanowanie systemu na obecność wirusów oraz programó1) malware. Ten program ochrony twojego komputera jest nastawiony na skuteczne wykrywanie zagrożeń pochodzących z sieci, tak więc przyda się do skanowania twojej tablicy na Facebooku na obecność podejrzanych linków lub też bezpieczne zakupy w Internecie.

Aktualizacja programu jest dokonywana automatycznie, oferuje łatwe do zaadaptowania u siebie dodatki podczas okresu subskrybcji, a nawet darmową pomoc dla swoich użytkowników.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Norton Internet Security Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Norton Internet Security Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Norton Internet Security, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Norton Internet Security. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Norton Internet Security ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/review-norton-internet-security.html
Inne języki

Twoja opinia na temat: Norton Internet Security