Czym jest newdot2.dll? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Jake Doevan - -

newdot2.dll is jest potencjalnie niechcianym plikiem, który nie jest plikiem systemowym Windowsa. Należy on do dodatków przeglądarki Internet Explorer, jest on używany do zwabiania użytkowników na stronę, zwiększania ruchu na niej i przekonywania ludzi do dokonywania niechcianych zmian. W tym celu dodatek promue nieznane rozszerzenia plików takie jak .shop, .med, .mp3,i tym podobne. Oprócz take jest on w stanie naprawiać błędne czy nawet nieistniejące adresy URL i pokazywać przekłamane wyniki wyszukiwania kiedy ludzie wpisują adres strony w menu przeglądarki. Jednakże nie należy mu ufać w 100%.

W większości przypadków, newdot2.dll jest instalowany bez wiedzy użytkownika, za jego plecami. Metoda ta nie jest do końca złośliwa, jednakże z pewnością może być nazwa niestandardową. Możesz zainstalować ten program jako dodatek do jednego z tych: RealOne, AudioGalaxy, KaZaA, iMesh, Grokster, BearShare, Babylon oraz Radlight. Aby nie narażać się na atak tego wirusa polecamy trzymać się z daleka od tego typu programów.

Techniczna ocena bezpieczeństwa pliku: NIEBEZPIECZNY.

Jeżeli pragniesz usunąć newdot2.dll, musisz najpierw usunąć ze swojego dysku programy o następujących nazwach: RealOne, AudioGalaxy, KaZaA, iMesh, Grokster, BearShare, Babylon oraz Radlight. Potem nalezy przeprowadzić pełny skan systemu programem ReimageIntego lub też SpyHunter 5Combo Cleaner.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-newdot2-dll.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: newdot2.dll

Pliki
Software
Porównaj