Czym jest newdot2.dll? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Jake Doevan - -

newdot2.dll is jest potencjalnie niechcianym plikiem, który nie jest plikiem systemowym Windowsa. Należy on do dodatków przeglądarki Internet Explorer, jest on używany do zwabiania użytkowników na stronę, zwiększania ruchu na niej i przekonywania ludzi do dokonywania niechcianych zmian. W tym celu dodatek promue nieznane rozszerzenia plików takie jak .shop, .med, .mp3,i tym podobne. Oprócz take jest on w stanie naprawiać błędne czy nawet nieistniejące adresy URL i pokazywać przekłamane wyniki wyszukiwania kiedy ludzie wpisują adres strony w menu przeglądarki. Jednakże nie należy mu ufać w 100%.

W większości przypadków, newdot2.dll jest instalowany bez wiedzy użytkownika, za jego plecami. Metoda ta nie jest do końca złośliwa, jednakże z pewnością może być nazwa niestandardową. Możesz zainstalować ten program jako dodatek do jednego z tych: RealOne, AudioGalaxy, KaZaA, iMesh, Grokster, BearShare, Babylon oraz Radlight. Aby nie narażać się na atak tego wirusa polecamy trzymać się z daleka od tego typu programów.

Techniczna ocena bezpieczeństwa pliku: NIEBEZPIECZNY.

Jeżeli pragniesz usunąć newdot2.dll, musisz najpierw usunąć ze swojego dysku programy o następujących nazwach: RealOne, AudioGalaxy, KaZaA, iMesh, Grokster, BearShare, Babylon oraz Radlight. Potem nalezy przeprowadzić pełny skan systemu programem Reimage lub też Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.

werdykt - status pliku:
plik niebezpieczny
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-newdot2-dll.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj