Czym jest mqrt.dll? Czy powinienem go usunąć?

mqrt.dll jest procesem systemu Windows. Jest częścią Microsoft Personal Web i jest odpowiedzialne za konfigurowanie kolejności aplikacji i historię użytkowania. Zwykle startuje razem z systemem Windows, ale nie jest rdzennym plikiem. Nie powinieneś zatrzymywać działania mqrt.dll jeśli chcesz, aby Twój komputer działał poprawnie, ponieważ jest to bezpieczny proces.

UWAGA!!!

Eksperci ostrzegają, że mqrt.dll może być używany przez szkodliwe oprogramowanie. Jeśli podejrzane mqrt.dll jest zlokalizowane w C:\Windows or C:\Windows\System32 polecamy jak najszybsze przeskanowanie Twojego komputera wiarygodnym programem antywirusowym i usunięcie wirusa. Aby przeskanować Twój system użyj pełnego skanowania SpyHunter’a lub innego programu z listy poniżej.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-mqrt-dll.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: mqrt.dll

Pliki
Software
Porównaj