Czym jest mobsync.exe? Czy powinienem go usunąć?

mobsync.exe

mobsync.exe jest sprawdzonym plikiem wykonywalnym, który znany jest jako mobilne narzędzie do synchronizacji elementów przeglądarki Internet Explorer. Jego celem jest przerobienie stron internetowych na takie, które będą także dostępne w trybie offline. Możesz użyć menadżera synchronizacji do aktualnie używanej strony. Aby włączyć menadżera wszystko co musisz zrobić to kliknąć synchronizuj w menu narzędzi. Możesz synchronizować strony na trzy sposoby: podczas logowania, podczas pozostawiania komputera bez jakiejkolwiek aktywności lub też cyklicznie o pożądanej porze. Aby ustawić swoje preferencje przejdź do menadżera synchronizacji, wybierz ustawienia a potem kliknij na ustawienia. Tak więc jeżeli znajdziesz plik mobsync.exe w swoim menadżerze zadań to nie powinieneś usuwać tego pliku. Jednakże jeżeli sądzisz że sprawia ci on problemy powinieneś go wyłączyć, możesz to zrobić poprzez usuwanie procesu mobsync.exe

UWAGA!

Każdy plik może otrzymać dowolną nazwę! Jest to spowodowane chęcią ukrywania niebezpiecznych plików i ochrony ich przed usunięciem. Jeżeli program mobsync.exe jest zlokalizowany w innym folderze niż C:\Windows\System32, to powinieneś sprawdzić jego wiarygodność programem RegCure Pro. W nawiązaniu do naszych ekspertów możemy powiedzieć, że program ten był używany przez WORM_SDBOT.CNT worm jednakże nikt nie jest w stanie zagwarantować tego, że nie ukrywa się pod innymi nazwami.

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-mobsync-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj