Czym jest mobsync.exe? Czy powinienem go usunąć?

mobsync.exe

mobsync.exe jest sprawdzonym plikiem wykonywalnym, który znany jest jako mobilne narzędzie do synchronizacji elementów przeglądarki Internet Explorer. Jego celem jest przerobienie stron internetowych na takie, które będą także dostępne w trybie offline. Możesz użyć menadżera synchronizacji do aktualnie używanej strony. Aby włączyć menadżera wszystko co musisz zrobić to kliknąć synchronizuj w menu narzędzi. Możesz synchronizować strony na trzy sposoby: podczas logowania, podczas pozostawiania komputera bez jakiejkolwiek aktywności lub też cyklicznie o pożądanej porze. Aby ustawić swoje preferencje przejdź do menadżera synchronizacji, wybierz ustawienia a potem kliknij na ustawienia. Tak więc jeżeli znajdziesz plik mobsync.exe w swoim menadżerze zadań to nie powinieneś usuwać tego pliku. Jednakże jeżeli sądzisz że sprawia ci on problemy powinieneś go wyłączyć, możesz to zrobić poprzez usuwanie procesu mobsync.exe

UWAGA!

Każdy plik może otrzymać dowolną nazwę! Jest to spowodowane chęcią ukrywania niebezpiecznych plików i ochrony ich przed usunięciem. Jeżeli program mobsync.exe jest zlokalizowany w innym folderze niż C:\Windows\System32, to powinieneś sprawdzić jego wiarygodność programem RegCure Pro. W nawiązaniu do naszych ekspertów możemy powiedzieć, że program ten był używany przez WORM_SDBOT.CNT worm jednakże nikt nie jest w stanie zagwarantować tego, że nie ukrywa się pod innymi nazwami.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-mobsync-exe.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: mobsync.exe

Pliki
Software
Porównaj