Czym jest kbd.exe? Czy powinienem go usunąć?

kbd.exe

kbd.exe jest sprawdzonym procesem powiazany z programem The Logitech Multimedia Keyboard Manager. Tego typu program jest używany do konfigurowania i zarządzania klawiaturą firmy Logitech, która może przyśpieszyć korzystanie z internetu, można do niej dodać dodatkowe przyciski sterowania głosem i inne podobne zadania. Jeżeli nie chcesz usunąć tego typu funkcji ze swojej klawiatury to nie polecamy ci usuwania procesu kbd.exe. Podobnie jak innych plików exe, plik kbd.exe uruchamia się razem z systemem i często pracuje w tle.

UWAGA!

Oszuści rozpoczęli ochronę wyprodukowanych przez nich samych wirusów aby skutecznie chronić je przed usunięciem! Nawiązując do naszych ekspertów do spraw bezpieczeństwa, kbd.exe jest nazwą konia trojańskiego pochodzącego z firmy Troj/Kango-D który dość często atakuje użytkowników zdalnie i wykrada od nich ważne dane. Jeżeli sądzisz, że kbd.exe pożera zbyt dużo twoich zasobów komputerowych i powoduje inne problemy powinieneś sprawdzić go sprawdzonym programem antywirusowym, RegCure Pro lub też innym programem

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-kbd-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj