Czym jest iviRegMgr.exe? Czy powinienem go usunąć?

iviRegMgr.exe

iviregmgr.exe (znany też jako RegMgr Module) jest plikiem wykonywalnym IviRegMgr Module. Może zostać wykryty na komputerze po instalacji produktóry InterVideo Registration Manager dla WinDVD oraz produktów firmy InterVideo. Może zostać znaleziony w folderze ”C:\Program Files\Common Files”. Iviregmgr.exe jest plikiem cyfrowym więc jest uważany za całkiem bezpieczny. Jednakże, nie jest on plikiem systemowym systemu Windows, więc możesz go usunąć jeżeli tylko masz na to ochotę. Aby skutecznie pozbyć się pliku iviregmgr.exe ze swojego komputera powinieneś odinstalować IviRegMgr Module

UWAGA!

Każdy program malware może otrzymać dowolną nazwę, tak więc iviregmgr.exe może być także używany przez hakerów do ukrywania swoich prawdziwych zamiarów. Jeżeli zauważysz że niektóre pliki systemowe pochłaniają znaczną ilość zasobów systemowych twojego systemu nie powinieneś ufać temu programowi i spróbować sprawdzić jego zamiary programem. RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-iviregmgr-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj