Czym jest iqmanager.exe? Czy powinienem go usunąć?

iqmanager.exe

iqmanager.exe jest plikiem wykonywalnym, który ma za zadanie informować użytkownika przez infiltracją komputera przez programy typu I-Q Manager czy też I-Q Manager Antipiracy foundation scanner. I-Q Manager jest niebezpiecznym programem ransomware, który udaje skan zainfekowanego komputera w poszukiwaniu plików objętych ochroną praw autorskich i potem nakazuje zapłacić użytkownikowi mandat za przechowywanie nielegalnych plików takich jak pliki Torrent. Oczywiście nigdy nie powinieneś wierzyć w te obietnice, ponieważ służą tylko w celu zdobycia jak największych pieniędzy i personalnych danych o użytkownikach.

Jeżeli iqmanager.exe przeniknie do systemu staje się on odpowiedzialny za uruchamianie plików ransomware i niektórych ich komponentów. W dodatku może być w stanie także blokować system, kraść dane personalne i ściągać na komputer inne zagrożenia

Jeżeli znalazłeś plik iqmanager.exe w swoim menadżerze zadań, wysoce zalecamy usunięcie go z systemu ponieważ jest to naprawdę niebezpieczny plik, może być także użyty do wielu innych niebezpiecznych aktywności. Abu skutecznie sprawdzić swój system w poszukiwaniu i dalszym usunięciu wirusów polecamy program RegCure Pro.

werdykt - status pliku:
plik niebezpieczny
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-iqmanager-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj