Czym jest iqmanager.exe? Czy powinienem go usunąć?

iqmanager.exe

iqmanager.exe jest plikiem wykonywalnym, który ma za zadanie informować użytkownika przez infiltracją komputera przez programy typu I-Q Manager czy też I-Q Manager Antipiracy foundation scanner. I-Q Manager jest niebezpiecznym programem ransomware, który udaje skan zainfekowanego komputera w poszukiwaniu plików objętych ochroną praw autorskich i potem nakazuje zapłacić użytkownikowi mandat za przechowywanie nielegalnych plików takich jak pliki Torrent. Oczywiście nigdy nie powinieneś wierzyć w te obietnice, ponieważ służą tylko w celu zdobycia jak największych pieniędzy i personalnych danych o użytkownikach.

Jeżeli iqmanager.exe przeniknie do systemu staje się on odpowiedzialny za uruchamianie plików ransomware i niektórych ich komponentów. W dodatku może być w stanie także blokować system, kraść dane personalne i ściągać na komputer inne zagrożenia

Jeżeli znalazłeś plik iqmanager.exe w swoim menadżerze zadań, wysoce zalecamy usunięcie go z systemu ponieważ jest to naprawdę niebezpieczny plik, może być także użyty do wielu innych niebezpiecznych aktywności. Abu skutecznie sprawdzić swój system w poszukiwaniu i dalszym usunięciu wirusów polecamy program RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-iqmanager-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj