Czym jest iqmanager.exe? Czy powinienem go usunąć?

iqmanager.exe

iqmanager.exe jest plikiem wykonywalnym, który ma za zadanie informować użytkownika przez infiltracją komputera przez programy typu I-Q Manager czy też I-Q Manager Antipiracy foundation scanner. I-Q Manager jest niebezpiecznym programem ransomware, który udaje skan zainfekowanego komputera w poszukiwaniu plików objętych ochroną praw autorskich i potem nakazuje zapłacić użytkownikowi mandat za przechowywanie nielegalnych plików takich jak pliki Torrent. Oczywiście nigdy nie powinieneś wierzyć w te obietnice, ponieważ służą tylko w celu zdobycia jak największych pieniędzy i personalnych danych o użytkownikach.

Jeżeli iqmanager.exe przeniknie do systemu staje się on odpowiedzialny za uruchamianie plików ransomware i niektórych ich komponentów. W dodatku może być w stanie także blokować system, kraść dane personalne i ściągać na komputer inne zagrożenia

Jeżeli znalazłeś plik iqmanager.exe w swoim menadżerze zadań, wysoce zalecamy usunięcie go z systemu ponieważ jest to naprawdę niebezpieczny plik, może być także użyty do wielu innych niebezpiecznych aktywności. Abu skutecznie sprawdzić swój system w poszukiwaniu i dalszym usunięciu wirusów polecamy program RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-iqmanager-exe.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: iqmanager.exe

Pliki
Software
Porównaj