Skala niebezpieczeństwa:  
  (95/100)

Internet Security 2013. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

Internet Security 2013 jest oszukańczym anti-spyware, który jest tworzony przez tych samych oszustów co Win 7 Internet Security 2013, XP Internet Security 2013 i wielu innych złodziei. Źle jest zachować ten program na swoim komputerze, ponieważ inicjuje szereg niepożądanych działań: pokazuje fałszywe alarmy i skanery systemowych, spowalnia działania systemu, a także może inicjować przekierowania przeglądarki. Choć program ten został wyraźnie wymyślony do zbierania pieniędzy, to aktywnie oferuje on do zakupu jego licencjonowanej wersji i do usuwania setki wirusów, które zostały rzekomo znalezione na komputerze ofiary. Poza tym, on nie lubi prosić użytkownika o zgodę, gdy musi dostać się do systemu i uruchomić wszystkie te działania. Jeśli zostałeś zakażony wirusem “Internet Security 2013”, trzeba mieć świadomość, że jest to inny program, niż regularne programy zabezpieczające. Musisz ignorować jego fałszywe powiadomienia i usunąć Internet Security 2013 z systemu tak szybko, jak to możliwe,

JAK MOGĘ się zarazić Internet Security 2013?

Jak już wspomniałem, Internet Security 2013 nie musi być „zaproszone” przez użytkownika, ponieważ zastosowano alternatywne sposoby uzyskiwania dostępu do komputera docelowego. Zazwyczaj opiera się ona na typowym ”trojanie”, który wykorzystuje luki w zabezpieczeniach do wejścia wewnątrz bez pytania o zgodę . Po tym, łobiuziarskiware rozpoczyna na użytkowniku fale nerwów poprzez wyświetlanie fałszywych skanów systemu i różne powiadomienia z Centrum zabezpieczeń. Zazwyczaj wszyscy ostrzegają o nowych pasożytach, a następnie oferują zakup Internet Security 2013 z licecją w celu oczyszczenia systemu. Na przykład:

System hacked!
Unknown program is scanning your system registry right now! Identity theft detected!

System danger!
Your system security is in danger. Privacy threats detected. Spyware, keyloggers or Trojans may be working in the background right now. Perform an in-depth scan and removal now, click here.

Severe system damage!
Your system security is in danger. Privacy threats detected. Spyware, keyloggers or Trojans may be working in the background right now. Perform an in-depth scan and removal now, click here.

Proszę, być bardzo ostrożnym w kontaktach z tym oszukańczym anti-spyware, ponieważ może łatwo pobrać więcej wirusów na komputer. Poza tym, może to spowalniać działania systemu i rozpocząć przekierowania przeglądarki do niepewnych witryn. Jeżelii jesteś zainfekowany to wypełnij nasz szczegółowy przewodnik i usuń Internet Security 2013 z systemu.

Jak usunąć Internet Security 2013?

Jeśli twój komputer został zainfekowany Internet Security Pro 2013 powinieneś przeskanować go programem antyszpiegowskim. W tym celu użyj Reimage albo innej aplikacji o sprawdzonym działaniu. Zapamiętaj, że może to nie być takie proste ponieważ twój komputer może zostać zablokowany przed czynieniem takich rzeczy, aby to odblokować postępuj zgodnie z tą instrukcją:

  1. Zresetuj swój komputer do trybu awaryjnego, w tym celu zresetuj swój komputer i wciskaj F8 tak często jak to tylko możliwe.

  2. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika do systemu windows jakiej używasz na co dzień.

  3. Teraz uruchom Internet Explorer, albo inną przeglądarkę jakiej używać jako administrator (wpisz hasło administratora o ile konieczne).

  4. Przejdź do tej strony internetowej https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i ściągnij program na swój pulpit. Uruchom go i zabij wszystkie procesy powiązane z Internet Security 2013.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Internet Security 2013 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random].exe
amsecure.exe

Usuń wpisy rejestru:
HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\Internet Security

Skasuj pliki:
[random].exe
amsecure.exe

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-internet-security-2013.html

Poradniki w innych językach