Czym jest iexplore.exe? Czy powinienem go usunąć?

iexplore.exe

iexeplore.exe jest sprawdzonym plikiem, który należy do firmy Microsoft. „C:\Program Files\Internet Explorer” jego znane rozmiary to 93,184 bytes lub 638,816 bytes. Czasami program iexeplore.exe może zostać odnaleziony w systemie po instalacji programów Adobe Flash Player lub Super DVD Creator.

UWAGA!

W internecie przewija się wiele różnych dyskusji gdzie program iexeplore.exe jest nazywany złośliwym. Jest to spowodowane tym, że autorzy programów malware nazywają swoje własne dzieła nazwami plików sprawdzonych aby skutecznie chronić je przed usunięciem. Na przykład, nazwa iexplore.exe została już przejeta przez hakerów którzy zajmują się wirusami Trojan.KillAV.B, Power Key Logger, Cosdoor, Lecna, DarkSky Trojan, Boxer i wiele innych wirusów. W tym przypadku iexplore.exe pracuje jak plik, który jest odpowiedzialny za włączanie pasożytów, ładowanie ich na komputer i przeprowadzenie denerwujących ataków.

Jeżeli sądzisz, że iexeplore.exe jest złośliwym programem, nie powinieneś marnować więcej czasu i przeskanować swój komputer sprawdzonym programem służącym do ochrony. W tym celu polecamy RegCure Pro

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-iexplore-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj