Czym jest iexplore.exe? Czy powinienem go usunąć?

iexplore.exe

iexeplore.exe jest sprawdzonym plikiem, który należy do firmy Microsoft. „C:\Program Files\Internet Explorer” jego znane rozmiary to 93,184 bytes lub 638,816 bytes. Czasami program iexeplore.exe może zostać odnaleziony w systemie po instalacji programów Adobe Flash Player lub Super DVD Creator.

UWAGA!

W internecie przewija się wiele różnych dyskusji gdzie program iexeplore.exe jest nazywany złośliwym. Jest to spowodowane tym, że autorzy programów malware nazywają swoje własne dzieła nazwami plików sprawdzonych aby skutecznie chronić je przed usunięciem. Na przykład, nazwa iexplore.exe została już przejeta przez hakerów którzy zajmują się wirusami Trojan.KillAV.B, Power Key Logger, Cosdoor, Lecna, DarkSky Trojan, Boxer i wiele innych wirusów. W tym przypadku iexplore.exe pracuje jak plik, który jest odpowiedzialny za włączanie pasożytów, ładowanie ich na komputer i przeprowadzenie denerwujących ataków.

Jeżeli sądzisz, że iexeplore.exe jest złośliwym programem, nie powinieneś marnować więcej czasu i przeskanować swój komputer sprawdzonym programem służącym do ochrony. W tym celu polecamy RegCure Pro

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-iexplore-exe.html
Poradniki w innych językach

Pliki
Software
Porównaj