Czym jest h@tkeysh@@k.dll? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Ugnius Kiguolis - -

H@tkeysh@@k.dll jest złośliwym plikiem, który może zostać zinstalowany w twoim systemie bez twojej wiedzy. Jeżeli zauważysz ten plik na swoim komputerze to powinieneś go dość szybko usunąć. W przeciwnym wypadku może zostać użyty do dokonywania dość denerwujących aktywności. Mówiąc prostymi słowy pracuje jako dość ważny element niektórych pasożytów i jest używany do ściągania bądź też usuwania specyficznych plików z twojego komputera. Jednakże jest on w stanie także śledzić znaki wpisywane na twoją klawiaturę, przez co daje zdalny dostęp hakerom do twojego komputera. Uważaj, może to skutkować utratą danych personalnych i przenikaniem plików malware do twojego komputera!

H@tkeysh@@k.dll jest dość często zlokalizowany w folderze C:\Windows\System32. Rozmiar tego pliku dość często ogranicza się do 20,480 bajtów

Techniczna ocena bezpieczeństwa pliku: NIEBEZPIECZNY.

Jeżeli znajdziesz plik H@tkeysh@@k.dll na swoim komputerze to wysoce zalecamy przeskanowanie systemu sprawdzonym programem antyszpiegującym i usunięcie złośliwych plików i ich składników. W tym celu polecamy skorzystanie ze sprawdzonych programów antywirusowych takich jak ReimageIntego or SpyHunter 5Combo Cleaner.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-htkeyshk-dll.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: h@tkeysh@@k.dll

Pliki
Software
Porównaj