Czym jest h@tkeysh@@k.dll? Czy powinienem go usunąć?

Ugnius Kiguolis - -

H@tkeysh@@k.dll jest złośliwym plikiem, który może zostać zinstalowany w twoim systemie bez twojej wiedzy. Jeżeli zauważysz ten plik na swoim komputerze to powinieneś go dość szybko usunąć. W przeciwnym wypadku może zostać użyty do dokonywania dość denerwujących aktywności. Mówiąc prostymi słowy pracuje jako dość ważny element niektórych pasożytów i jest używany do ściągania bądź też usuwania specyficznych plików z twojego komputera. Jednakże jest on w stanie także śledzić znaki wpisywane na twoją klawiaturę, przez co daje zdalny dostęp hakerom do twojego komputera. Uważaj, może to skutkować utratą danych personalnych i przenikaniem plików malware do twojego komputera!

H@tkeysh@@k.dll jest dość często zlokalizowany w folderze C:\Windows\System32. Rozmiar tego pliku dość często ogranicza się do 20,480 bajtów

Techniczna ocena bezpieczeństwa pliku: NIEBEZPIECZNY.

Jeżeli znajdziesz plik H@tkeysh@@k.dll na swoim komputerze to wysoce zalecamy przeskanowanie systemu sprawdzonym programem antyszpiegującym i usunięcie złośliwych plików i ich składników. W tym celu polecamy skorzystanie ze sprawdzonych programów antywirusowych takich jak Reimage or Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.

werdykt - status pliku:
plik niebezpieczny
porada:
Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania
Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X

Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Hitman Pro
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
źródło: http://www.2-spyware.com/file-htkeyshk-dll.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj