Czym jest hpzipm12.exe? Czy powinienem go usunąć?

hpzipm12.exe

HPZipm12.exe jest sprawdzonym plikiem, który może także być znany jako HP PML Driver Service. Jest instalowany w systemie jako część sterowników Hewlett-Packard i ich drukarek i jest używana do rozwijania coraz to bardziej przydatnych funkcji czy też nowinek technicznik wymaganych do tego aby sprzęt HP działał bez żadnych przeszkód. HPZipm12.exe rozpoczyna swoją pracę razem z systemie i powinieneś pozostać w nim tak długo jak chcesz aby działała twoja drukarka HP. Jednakże jeżeli znajdziesz plik o takiej nazwie jak HPZipm12.exe w innym folderze niż C:\Windows\System32 powinieneś się nim zainteresować.

UWAGA!

Jeżeli sądzisz, że HPZipm12.exe powoduje problemy z twoim komputerem, także jego spowolnienia i inne problemy może to oznaczać złośliwość tego wirusa. Pamiętaj o tym, że każdy plik malware może uzyskać dowolną nazwę tak więc równie dobrze pod nazwą HPZipm12.exe może się kryć inny plik i aby sprawdzić zaufanie do niego powinieneś skorzystać z narzędzia RegCure Pro.

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-hpzipm12-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj