Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Getfilenow.co.il. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Adware

Co to jest Getfilenow.co.il?

Getfilenow.co.il jest platformą reklamową, która może stale się pokazywać ponownie podczas Twoich internetowych sesji przeglądania. Jest ona ściśle związana z programem typu adware, który może dostać się do wnętrza komputera przez oprogamowanie freeware i shareware. Kiedy to zrobi, może porwać każdą z przeglądarek internetowych, w tym Google Chrome, Mozilla Firefox i Internet Explorer, bez zapytania o zgodę. Tak szybko, jak to adware dostanie się do wnętrza systemu, może również zainstalować niektóre jej zapisy rejestrze i rozpocząć wywoływanie wyskakujących reklam Getfilenow.co.il. Reklamy te mogą pojawić się przy każdym otwarciu przeglądarki internetowej, więc może stać się to bardzo irytujące. Niestety, te reklamy są nie tylko irytujące. Mogą również przekierować do różnych witryn handlowych, które wyglądają podejrzanie i nierzetelnie. W większości przypadków, reklamy Getfilenow.co.il twierdzą, że trzeba zaktualizować oprogramowanie (FLV Player, Flash Player, Java, przeglądarka, itp), aby otworzyć dany plik. Niestety, w większości przypadków pop-upy Getfilenow.co.il są fałszywe i są wykorzystywane wyłącznie w celu skłonienia użytkownika do instalacji innego potencjalnie niechcianego programu na komputerze. W konsekwencji, po kliknięciu takiego fałszywego alarmu o aktualizacji można również skończyć z innego typu adware lub porywaczem przeglądarki na komputerze. Nigdy nie lekceważ programów adware. Bez względu na to, że pojawiają się one jako oryginalne programy, które mają na celu pomóc użytkownikom na różne sposoby, w rzeczywistości adware służą by zarabiać pieniądze z affiliate marketingu i innych działań wątpliwych. Zatem nic dziwnego, że wirus pop-up Getfilenow.co.il został również oskarżony za gromadzenie informacji dotyczących nawyków przeglądania stron internetowych użytkowników i podobnych działań online. Reasumując, trzeba być bardzo ostrożnym z przekierowaniami Getfilenow.co.il, alarmami pop-up i innymi działaniami, ponieważ mogą one próbować nakłonić użytkownika do instalowania innych niechcianych programów. Tak więc, zalecamy przeprowadzenie pełnego skanowania systemu za pomocą Reimage lub innego renomowanego anty-spyware i wyeliminowanie tego wirusa już teraz.

W jaki sposób może Getfilenow.co.il porwać mój komputer?

Getfilenow.co.il związany jest z potencjalnie niechcianymi programami, które znane są jako adware. Jeśli taki program dostanie się do wnętrza systemu, to przejmuje wszystkie przeglądarki internetowe i przejmuje kontrolę nad przeglądaniem stron internetowych przez użytkownika. Reklamy Getfilenow.co.il pojawiają się zaraz po tym, jak rozszerzenie wspierane reklamami zakorzeni się głęboko przy starcie Windows i modyfikuje ustawienia DNS na przeglądarkach internetowych. Później może rozpocząć śledzenie działań przeglądania WWW przez użytkownika, zbierać bazy danych pozwalających na identyfikację, przyczyniać się do wywoływania wyskakujących alertów, reklam, przekierowań i innych niedogodności, które zakłócają nie tylko przeglądanie stron internetowych użytkownika, ale również stanowią szkody dla bezpieczeństwa cybernetycznego. Jeśli chcesz zachować bezpieczny ruch przeglądania stron internetowych, przechowywania danych na komputerze tylko dla siebie, zapobiegania instalacji potencjalnie niechcianych programów, i tak dalej, trzeba być bardzo ostrożnym podczas pobierania i instalowania freeware na komputerze. Getfilenow.co.il podróżuje w pakiecie z różnymi menedżerami pobierania, kreatorami PDF, odtwarzaczami multimedialnymi. Należy pamiętać, że darmowe oprogramowanie jest często wypełnione „dodatkowymi elementami”, takimi jak dodatki, wtyczki, paski narzędzi i rozszerzenia. Należy być bardzo ostrożnym i upewnić się, że zrezygnujesz z nich wszystkich, bo później mogą wystąpić różne problemy na komputerze.

Jak pozbyć się wirusa Getfilenow.co.il?

Nie trzymaj wirusa pop-up Getfilenow.co.il na komputerze, ponieważ może on powodować różne fałszywe alarmy, reklamy komercyjne, spowolnienia systemu i inne niedogodności, które mogą powodować przenikania do komputera innych niechcianych programów. Możesz pozbyć się tego adware usuwając go za pomocą jednego z renomowanych programów anty-spyware lub za pomocą ręcznych instrukcji usuwania, które znajdziesz poniżej:

Możesz usunąć getfilenow.co.il automatycznie korzystając z jednego z tych programów: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Polecamy te aplikacje, ponieważ mogą one łatwo usunąć potencjalnie niechciane programy i wirusy ze wszystkich twoich plików i wpisów w rejestrze, które są z nimi związane.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia getfilenow.co.il zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania getfilenow.co.il. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
getfilenow.co.il snapshot
getfilenow.co.il snapshot

Instrukcja ręcznego usuwania getfilenow.co.il:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń getfilenow.co.il z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj getfilenow.co.il oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj getfilenow.co.il lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń getfilenow.co.il z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimgetfilenow.co.il czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń getfilenow.co.il z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj getfilenow.co.il oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania getfilenow.co.il. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń getfilenow.co.il z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to getfilenow.co.il powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń getfilenow.co.il z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz getfilenow.co.il oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie getfilenow.co.il. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń getfilenow.co.il z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz getfilenow.co.il oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie getfilenow.co.il. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń getfilenow.co.il z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj getfilenow.co.il i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania getfilenow.co.il. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach