Skala niebezpieczeństwa:  
  (67/100)

French Ukash virus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

French Ukash wirus jest niczym innym jak poważnym problemem dla swoich ofiar. Należy do grupy wirusów Ukash gdzie wszystkie wirusy są zakwalifikowane jako ransomware. Wszystkie wyświetlają mylące komunikaty które twierdzą że użytkownik powinien zapłacić 100 euro za uratowanie swojego komputera. Przed tym jak komputer zacznie wyświetlać ten komunikat dochodzi do całkwitego zablokowania komputera przez co użytkownik nie jest w stanie nic zrobić na swoim komputerze. Bądź pewny że jeżeli widzisz komunikat brzmiący w ten sposób ‚Sur votre ordinateur est infect? par cheval de Troie fenetres casier. Ce programme a bloque l’acces a tous a tous les fichiers et supports amovibles sur votre ordinateur” to właśnie jesteś atakowany przez wirus z serii Ukash.

W jaki sposób mogę się zarazić French Ukash wirusem?

Podobnie jak wszystkie wirusy Ukash to zagrożenie wnika do komputera poprzez exploity i różne strony internetowe. Oczywiście może opierać się także na spamie, załącznikach e-mail czy firmach malwersujących. Jak już pewnie zauważyłeś ten francuski wirus jest dedykowany przede wszystkich na komputery we Francji. Jak tylko wirus dostanie się do systemu jego pulpit zostaje zablokowany, hakuje pulpit użytkownika i wyłącza wszystkie media na komputerze. Dodatkowo informuje użytkownika o serii przestępstw których się dopuścił i żąda zapłaty mandatu w celu odblokowania komputera. Jest to jedna z dróg pozyskiwania pieniędzy najczęściej przez portale prepayment Ukash. Wysoce zalecamy niepłacenie tych mandatów ponieważ nie ma to wpływu na zablokowanie komputera.

Instrukcja usuwania wirusa ‚Sur votre ordinateur est infecte’

Aby skutecznie usunąć wirusa ‚Sur votre ordinateur est infecte’powinieneś najpierw odblokować swój komputer. Dodatkowo użyj programów automatycznie wychwytujących infekcje i wirusy takich jak Reimage, Malwarebytes Malwarebytes albo Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security aby skutecznie odblokować swój komputer:

1. Weź inny komputer i ściągnij SpyHunter albo inny sprawdzony program antyszpiegujący.

2. Zaaktualizuj program i wrzuć go na napęd USB albo po prosty wypal dysk CD.

3. W czasie kiedy dysk CD sie wypala zresetuj zainfekowany komputer do trybu awaryjnego poprzez wciskanie klawisza F8 a potem włóż przygotowany dysk CD albo napęd USB.

4. Zresetuj zainfekowany komputer jeszcze raz a potem przeprowadź pełny skan systemu ściągniętym programem.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia French Ukash virus zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania French Ukash virus. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Plumbytes Anti-Malware
Przetestowaliśmy program Plumbytes Anti-Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa French Ukash virus (2013-10-17)
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa French Ukash virus (2013-10-17)
Hitman Pro
Przetestowaliśmy program Hitman Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa French Ukash virus (2013-10-17)
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa French Ukash virus (2013-10-17)
French Ukash virus snapshot
French Ukash virus snapshot
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-french-ukash-virus.html

Poradniki w innych językach