Czym jest exefile.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Linas Kiguolis - -

exefile.exe jest wykonywalnym procesem, który może się pojawić na komputerze po zainstalowaniu EVE Online, EVE, the Second Genesis lub innych gier, w większości przypadków, może zostać odnaleziony w folderze „C:\Program Files”.

UWAGA!

Autorzy programów malware często wykorzystują sprawdzone pliki systemowe aby ukryć swoje wirusy! Jeżeli exefile.exe jest zlokalizowany w folderze C:\Windows może być pewien że ten plik jest zagrożeniem. Tego typu pliki wykonywalne są stosunkowo często wykorzystywane do uruchamiania komponentów pasożytów i wywoływanie innych zagrożeń.

Poprzednio oszuści używali pliku exefile.exe do uruchamiania fałszywych programów antyszpiegujących, które są także znane pod nazwą Internet Security 2011. Proces był używany do cichej pracy w tle i przeprowadzania szkodliwych akcji na twoim komputerze, takich jak aktualizowanie wirusów, ściąganie niepotrzebnych plików oraz nawet usuwanie tych potrzebnych. Jednakże nikt nie może zagwarantować, że ten program nie będzie używany do rozpowszechniania większej ilości wirusów.

Aby skutecznie sprawdzić zawirusowanei pliku exefile.exe polecamy skorzystać z programu RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-exefile-exe.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: exefile.exe

Pliki
Software
Porównaj