Czym jest ehtray.exe? Czy powinienem go usunąć?

ehtray.exe

ehtray.exe jest sprawdzonym procesem, który można znaleźć też pod nazwą „Microsoft Media Center Tray Bar Process”. Proces ten należy do firmy Microsoft i pomaga plikom uzyskać dostęp do cyfrowego menadżera plików. Można zostać często znaleziony w folderze C:\Windows i rozpoczyna swoją pracę razem ze startem systemu Windows. W większości okazji ehtray.exe pobiera około 64,512 bytes pamięci. Jednakże nie jest on integralnym procesem systemu tak więc jeżeli sądzisz że powoduje on spowolnienia twojego komputera lub też powoduje inne problemy możesz go wylączyć

UWAGA!

Każdy program malware może uzyskać dowolną nazwę, nazwa ehtray.exe może być zapożyczona przez innych oszustów aby ukryć ich prawdziwe zamiary. Jest to jeden z powodów dla których zawsze powinieneś sprawdzać lokalizacje pliku i upewnić się że nie jest to żaden z programów malware, czy też wirusów, czy adware. Jeżeli ehtray.exe zostanie zlokalizowany w folerze „C:\Documents and Settings”, powinieneś sprawdzić go programem RegCure Pro czy też innym popularnym skanerem.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-ehtray-exe.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: ehtray.exe

Pliki
Software
Porównaj