Skala niebezpieczeństwa:  
  (15/100)

DoctoAntivirus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Alice Woods - - | Rodzaj: Malware

DoctoAntivirus to program, który obiecuje zwiększenie szybkości działania komputera poprzez wyeliminowanie nieaktualnych wpisów w rejestrze. Zanim jednak nabierzesz się na tę sztuczkę i pobierzesz ten program na swój komputer, powinieneś wiedzieć, że istnieją dziesiątki dostawców zabezpieczeń, którzy wykrywają go jako PUP (znany również jako potencjalnie niepożądany program) lub nawet jako konia trojańskiego! Po przetestowaniu tego programu na naszych komputerach, okazało się, że wirus DoctoAntivirus jest kolejnym narzędziem do optymalizacji PC, który jest aktywnie promowany przy użyciu darmowych pobierań. Poza tym, należy również wiedzieć, że nie uda się usunąć wykrytych nieaktualnych wpisów w rejestrze do momentu wykupienia jego płatnej licencji. Dlatego ten program może być również nazywany typowym scareware, który jest używany do zbierania dochodów od nieświadomych użytkowników. Proszę, zastanów się dwa razy przed instalacją i zakupem DoctoAntivirus. Jeżeli aplikacja ta wyświetla już swoje ogłoszenia, należy usunąć ten wątpliwy program z komputera.

W jaki sposób może DoctoAntivirus dostać się na mój komputer?

DoctoAntivirus można pobrać z różnych stron pobierania jako narzędzie optymalizacji PC. Jednakże, może również pojawić się na komputerze użytkownika bez jego bezpośredniej zgody. Ten sposób dystrybucji był tolerowany przez wiele lat, więc z tego wynika, że bezpieczeństwo naszych komputerów jest całkowicie w naszych rękach. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zapobiec infiltracji tego i innych potencjalnie niechcianych programów, należy pamiętać, aby unikać „Szybkich”, „Zalecanych” i podobnych metod instalacji. Podczas pobierania wątpliwego oprogramowania typu freeware, wybieraj zawsze tylko instalacje „niestandardowe” lub „zaawansowane” i zrezygnuj z wszelkich „dodatkowych plików do pobrania”, które mogą być oferowane użytkownikom po drodze. Jeśli uważasz, że DoctoAntivirus znalazł się na twoim komputerze, nie trać czasu i zastosuj się do instrukcji poniżej.

Jak pozbyć się DoctoAntivirus?

Proszę, trzymaj się z dala od DoctoAntivirus bo to tylko kolejny program, który jest aktywnie wykorzystywany do generowania przychodów. Zamiast opierać się na takich wątpliwych narzędziach, należy zainstalować niezawodne anty-spyware na komputerze. Zalecamy używanie Reimage lub Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus. Programy te powinny również pomóc usunąć DoctoAntivirus z systemu. Zamiast nich można alternatywnie skorzystać z tych czynności:

  1. Kliknij przycisk Start -> Panel sterowania -> Odinstaluj program.
  1. Gdy znajdujesz się w oknie Dodaj/Usuń Programy/Odinstaluj program, poszukaj DoctoAntivirus oraz innych ostatnio zainstalowanych/nieznanych aplikacji.
  2. Kliknij przycisk „Odinstaluj”, a następnie OK, aby zapisać zmiany.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia DoctoAntivirus zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania DoctoAntivirus. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

DoctoAntivirus ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
DoctoAntiVirus.exe

Skasuj pliki:
DoctoAntiVirus.exe

O autorze

Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach