Skala niebezpieczeństwa:  
  (38/100)

Usuń Codec Performer Update is Recommended

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Malware

‚Codec Performer Update is Recommended’ jest mylacym ogłoszeniem, które tak samo jak ‚Notice! Please update your FLV Player‚, próbuje nakłonić ludzi do zainstalowania adware. Zdaniem ekspertów, ten alarm może pokazać się na pulpicie bez względu na to, która przeglądarka lub wyszukiwarka jest używana przez użytkownika. W większości przypadków okazuje się, podczas wizyty na tych nielegalnych stronach internetowych lub stronach, które zostały potajemnie zhakowane przez cyberprzestępców. Jeśli widzisz ogłoszenie”Codec Performer Update is Recommended”, najważniejszą rzeczą jest, aby nie kliknąć w przycisk „Recommended Download”, bo można się nabrać na zainstalowanie adware na komputerze. Bez względu na to, że programy te mogą wydawać się nieszkodliwe, mogą być wykorzystywane nie tylko dla generowania ruchu do określonych stron internetowych. Mogą one również być zaangażowane do dystrybucji złośliwego oprogramowania.

Dlaczego widzę ostrzeżenie ‚Codec Performer Update is Recommended’?

Jesli widzisz ogloszenie ‚Codec Performer Update is Recommended’, może to oznaczać, że Twoja przeglądarka jest zarażona programem typu adware. Dlatego tez zalecamy sprawdzenie systemu przed szkodliwymi plikami i pozbycie się ich. Zwykle, ‚Codec Performer Update is Recommended’ głosi:

Codec Performer Update is Recommended
Please Install Codec Performer Update (RECOMMENDED)
• Supports MP3, WMA, RealVideo, RealAudio, DivX, XviD and much more
• Based on FFDShow and Haali splitter the leading codecs libraries
• One install for all your codecs need
• 100% Free & Safe- share it with your friends
• Updating takes under a minute, and you do not need to restart after installation

Gorąco polecamy zignorować to ostrzeżenie, ponieważ jest ono używane do rozprzestrzeniania adware. Jak tylko go zobaczysz, należy zamknąć przeglądarkę, a następnie przeskanować system za pomocą programu anty-spyware. Jeśli uważasz, że trzeba zaktualizować jakiś program, przejdź do jego oficjalnej strony i pobierz bezpośrednio z niej aktualizację. Jest to najważniejszy sposób, aby upewnić się, że nie pobierzesz więcej szkodliwych plików do systemu.

W jaki sposób pozbyć się ‚Codec Performer Update is Recommended’?

Najprostszym sposobem by pozbyć się ‚Code Performer Update is Recommended’ jest zamknięcie przeglądarki internetowej lub wyjście ze strony internetowej, która wyświetla Tobie taką informację. Jednakże, jeśli już wcisnąłeś przycisk ‚Recommended Download’, powinieneś przeskanować swój komputer za pomocą renomowanego oprogramowania typu anty-spyware i pozbyć się szkodliwych plików. W tym celu zalecamy zastosować jedną z następujących aplikacji: Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

O autorze

Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-codec-performer-update-is-recommended.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: Codec Performer Update is Recommended