Czym jest cisvc.exe? Czy powinienem go usunąć?

cisvc.exe

cisvc.exe jest sprawdzonym procesem, który repzentuje narzędzie Microsoft index Service Helpet. Ten plik jest używany do monitorowania procesu związanego z Microsoft Indexing Service, a także pomaga ludziom znaleźć pliki, których sami szukają, a także zagubione foldery i dane z ich systemu w jak najkrótszym czasie. Normalnie ten plik wykonywalny jest zlokalizowany w folderze C:\Windows\. Mimo tego, że ten plik pracuje z systemem windows to jednak nie jest niezbędny do jego funkcjonowania. Oznacza to tyle, że możesz go usunąć jeżeli sądzisz że spowalnia on twój komputer

UWAGA!

Cyber przestępcy zawsze szukają najprostszego rozwiązania aby ukryć swoje wirusy i zabezpieczyć się przed ich usunięciem. Najproszym posunięciem z ich strony jest nadawanie nazw sprawdzonych plików systemowych swoim wirusom. Jeżeli sądzisz że plik cisvc.exe może być podejrzany należy sprawdzić go programem RegCure Pro. Nie zapomnij, że nasi eksperci do spraw bezpieczeństwa zawsze polecają posiadać na swoim komputerze sprawdzony program antywirusowy. Powinieneś także zaktualizować oprogramowania do najnowszej wersji i skanować swój komputer co kilka dni.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-cisvc-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj