Czym jest cidaemon.exe? Czy powinienem go usunąć?

cidaemon.exe

cidaemon.exe jest sprawdzony, wykonywalnym plikiem systemowym, który jest znany też jako Content Indexing Daemon. Raz zainstalowany w systemie zbiera informacje o plikach i folderach, które sa na nim dostępne. Po zebraniu wszystkich informacji, cidaemon.exe zwiększa szybkość swojego działania i pomaga użytkownikowi znaleźć dokładnie to czego potrzebuje w szybki i skuteczny sposób. Plik jest bardzo ważną częśćią systemu windows tak więc nie zalecamy usuwania go. Jednakże cidaemon.exe nie jest niezbędnym plikiem dla działania systemu Windows, więc spokojnie możesz go usunąć, nie zmniejszy to w żaden sposób wydajności twojego komputera.

UWAGA!

Hakerzy stają się coraz bardziej pomysłowi, czasami zmieniają nazwy swoich wirusów, koni trojańskich, programów malware i innych złośliwych aplikacji na nazwy sprawdzonych plików systemu windows. Jeżeli nie posiadasz na swoim komputerze sprawdzonej aplikacji która pomaga ci skutecznie walczyć z tego typu programami, czy też po prostu program którego używasz wymaga aktualizacji możesz łatwo paść ofiarą wirusa o nazwie cidaemon.exe. Aby skutecznie bronić się przed tego typu programami polecamy zainstalowanie na komputerze sprawdzonego programu antywirusowego i upewnienie się ze twój komputer jest bezpieczny za pomocą programu RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-cidaemon-exe.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: cidaemon.exe

Pliki
Software
Porównaj