Czym jest ccSvcHst.exe? Czy powinienem go usunąć?

ccSvcHst.exe

ccSvcHst.exe jest sprawdzonym plikiem, który pochodzi od znanej firmy zajmującej się oprogramowaniem o nazwie Symantec (firma wypuściła na rynek program Norton Antivirus, Norton Firewall). Jednakze specjaliści do spraw bezpieczeństwa zawsze przypominają o tym, że ten program nie jest plikiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania systemu Windows, tak więc spokojnie możesz go usunąć jeżeli tylko się na to zdecydujesz. Zazwyczaj plik ccSvcHst.exe jest zlokalizowany w folerze C:\Program Files i zajmuje około 130,25 bajtów pamięci. Kiedy plik zostanie aktywowany to wykonuje przesył danych poprzez sieć LAN czy też inne połączenie. Plik ccSvcHst.exe nie jest systemowym plikiem Windows, dlatego też pracuje w tle z innymi procesami.

UWAGA!

Czasami wirusy czy też inne cyber zagrożenia mogą ukrywać się przed czujnym okiem antywirusa aby pozostać na komputerze niezauważone aby zapobiec ich usunięciu. Jeżeli twój plik ccSvcHst.exe nie jest zlokalizowany w folderze C:\Program Files to istnieje dosć duże prawdopodobieństwo że plik wykonywalny jest wirusem. Jeżeli masz chociażby najmniejsze podejrzenia odnośnie tego, że plik jest złośliwy nie powinieneś marnować czasu i sprawdzić go narzędziem: RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-ccsvchst-exe.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: ccSvcHst.exe

Pliki
Software
Porównaj