Ocena:  
  (87/100)

BullGuard Mobile Security recenzja, darmowe pobieranie

Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Antywirusy
12

BullGuard Mobile Security jest potężną aplikacją antywirusową, która została zaprojektowana dla urządzeń z systemem Android. Zapowiada pełną ochronę oraz kontrolę przed kradzieżą, szybkie skanowanie antywirusowe, zapobiega spamowi i kontrolę rodzicielską.Właśnie odkryliśmy, że BullGuard Mobile Security został wydany przez BullGuard, którą można nazwać jedną z najszybciej rozwijających się marek na rynku. Mamy już przeglądarke BullGuard Internet Security, która, według naszych ekspertów, jest doskonałym narzędziem, gdy starasz się zapobiec infiltracji wirusów lub podczas twojej pracy usuwa je. Może również pomóc uniknąć kradzieży tożsamości i innych kwestii, które można łatwo zainicjować przez różne zagrożenia cybernetyczne. Wydaje się, że BullGuard Mobile Security działa w identyczny sposób – to jest chroni telefon przed wirusami i innymi szkodliwymi programami; za jego pomocą można w łatwy sposób wykryć wszystkie szkodliwe aplikacje, które ukrywają się w systemie; oferuje wspaniały firewall oraz kontrolę rodzicielską; to daje możliwość uzyskania wsparcia 24/7 klienta bardzo profesjonalny Bullguard i tak dalej. Niestety,na dzień dzisiejszy nie ma dostępnej darmowej wersji BullGuard Mobile Security. Niemniej jednak, po zakupie licencji masz możliwość używania go na 3 różnych urządzeń na raz. Podsumowując, jest to świetne narzędzie do ochrony urządzeń mobilnych, które mają Android OS.

Opinia o programie BullGuard Mobile Security wydana przez zespół 2spyware:

Pierwszą rzeczą, jaką zauważyliśmy po pobraniu BullGuard Mobile Security do naszego urządzenia mobilnego jest to jak wielka jest praca filtra antyspamowego – antywirus zablokowuje kilka wiadomości tekstowych, które sa nurtujące na chwile obecną. Kiedy go zainstalowaliśmy, uruchomiliśmy program do skanowania, który wykonał to dla nas w kilka sekund. Pamiętaj, że możesz zaplanować skanowanie BullGuard Mobile Security i sprawdzić urządzenie w zależności od potrzeb. W rzeczywistości, naprawdę polecam korzystanie z tej funkcji, ponieważ proces ten może troche spowolnić telefon. Gdy program zakończy skanowanie, zwraca informacyjne wyniki skanowania i daje szansę na naprawienie systemu przez wyeliminowanie niebezpiecznych lub niezabezpieczonych aplikacji. Jesteśmy przekonani, że będziesz w stanie bez problemu usunąć wirusa z BullGuard Mobile Security, ponieważ każdy etap jest jasno wyjaśniony. Nawiasem mówiąc, ten mobilny antywirusowy ma kolejną świetną cechę – jest przygotowany, aby pomóc ludziom w wykonaniu dla nich kopi zapasowych ważnych plików na serwery Bullguard. Jeśli kiedykolwiek słyszałeś o ransomwares, będziesz wiedzieć, że moga one w łatwy sposób zablokować kontakty, zdjęcia, pliki muzyczne i inne ważne dane. Po pobraniu BullGuard Mobile Security do urządzenia, możesz zapomnieć o tego typu zagrożeniach, bo ten program daje możliwość odzyskania plików i uniknięcia dodatkowych problemów. Wreszcie, odczuliśmy ulgę po odkryciu, że aktualizacje BullGuard Mobile Security wykonuja się automatycznie, gdy telefon łączy się z Internetem. Dlatego, możesz o nich zapomnieć.

Więc, dlaczego powinienem wybrać BullGuard Mobile Security?

Jeżeli chcesz zachować swój telefon lub inne urządzenie z systemem Android bezpieczne, powinieneś pomysleć o BullGuard Mobile Security. Bez względu na to, iż uważa się, że wydawanie pieniędzy na Mobile Antivirus jest bezużyteczne, należy wiedzieć, że wirusy są uwalniane każdego dnia i rynek mobilny jest coraz większy i większy.

BullGuard Mobile Security snapshot
BullGuard Mobile Security snapshot
źródło: http://www.2-spyware.com/review-bullguard-mobile-security.html

Inne języki