Skala niebezpieczeństwa:  
  (16/100)

BearShare Mediabar. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Adware

BearShare Mediabar może wyglądać na typowy pasek wyszukiwania. Jednakże, gdy tylko dostanie się do wnętrza komputera zaczyna się zachowywać jak oprogramowanie reklamowe (adware): nie tylko instaluje się na wszystkich kontach użytkownika, ale również zmienia stronę startową, zaczyna wyświetlać denerwujące reklamy okienkowe, przekierowuje przeglądarkę na inne witryny i czasami nawet pobiera inne podejrzane programy bez pytania o zgodę użytkownika. Poza tym, użytkownicy napotykają poważne problemy przy próbie odinstalowania BearShare Mediabar ze swoich komputerów co mnoży wątpliwości co do używania tego programu. Nasi eksperci bezpieczeństwa twierdzą, że program ten może mieć poważne problemy z zachowywaniem prywatności użytkownika, dlatego nie polecamy pozostawiania go na swoim komputerze.

JAK BEARSHARE MEDIABAR JEST ROZPOWSZECHNIANY?

BearShare Mediabar może być pobrany samodzielnie przez użytkownika w sieci. Jednakże, jako oprogramowanie reklamowe, może być również łatwo pobrany razem z darmowymi i próbnymi wersjami programów i innymi aplikacjami. Przykładowo, program iMesh może również dodać Ci ten pasek reklamowy, który pojawia się później na liście zainstalowanych programów pod nazwami Media Bar 2.0 lub iMesh Mediabar. Kiedy tylko dostanie się do systemu zmienia ustawienia strony startowej i tworzy mnóstwo komercyjnych reklam, które mogą zawierać wewnątrz złośliwe linki. Po kliknięciu przekierowują one użytkownika na nieznane witryny, które promują podejrzane programy i produkty. Jak widzisz nie można uznać BearShare Mediabar za program stuprocentowo bezpieczny. Poza tym przy próbie odinstalowania tego paska możesz natrafić na poważne problemy, które można rozwiązać tylko poprzez użycie tych samych metod jak przy usuwaniu złośliwego oprogramowania.

JAK USUNĄĆ BearShare Mediabar?

Jeśli zwyczajnie odinstalujesz iMesh lub BearShare ze swojego komputera możesz nadal doświadczać problemów powodowanych przez BearShare Mediabar, ponieważ przykleja się on agresywnie i trwale do komputera. Aby kompletnie usunąć BearShare Mediabar użyj narzędzi przeciw złośliwemu oprogramowaniu, które pomogą znaleźć wszystkie podejrzane pliki na twoim komputerze. Polecamy użycie zauktulizowanej wersji programu Malwarebytes Malwarebytes lub Reimage.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia BearShare Mediabar zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania BearShare Mediabar. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Plumbytes Anti-Malware
Przetestowaliśmy program Plumbytes Anti-Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa BearShare Mediabar (2012-10-30)
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa BearShare Mediabar (2012-10-30)
Hitman Pro
Przetestowaliśmy program Hitman Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa BearShare Mediabar (2012-10-30)
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa BearShare Mediabar (2012-10-30)
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-bearshare-mediabar.html

Poradniki w innych językach