Skala niebezpieczeństwa:  
  (94/100)

AVbytes XP Protection 2015. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest AVbytes XP Protection 2015?

AVbytes XP Protection 2015 został przez nas zakwalifikowany jako złośliwa aplikacja której nie powinieneś trzymać na komputerze chyba ze nie jest ci straszne utracenie swoich danych i ciezko zarobionych pieniedzy. Aplikacja jest wyjatkowo zlosliwa i nalezy do dosc duzej grupy wirusow zwanej Braviax. Mozliwym jest zainstalowanie tej aplikacji celowo jednakze w wiekszosci przypadkow przedostaje sie ona do komputera korzystajac z podejrzanych metod takie jak spam, falszywe komunikaty pop-up, odwiedzanie zainfekowanych stron i tak dalej. Jak tylko aplikacja przedostanie sie do twojego komputera moze starac sie przekonac ciebie ze jest programem antyszpiegujacym z powodu licznych skanow ktore przeprowadza i dostarcza falszywe reklamy pop-up które wygladaja naprawde profesjonalnie. Natychmiast po instalacji zauwazysz ładowanie sie skanerów i bezposredni skan wszystkich plikow schowanych na dysku twardym komputera. Kilka minut pozniej pojawi sie rezultat skanowania twojego komputera ktory pokaze setki zlosliwych plikow i infekcji które zarazaja twoj komputer. Pamietaj o tym ze AVbytes XP protection 2015 jest zlosliwa aplikacja i w rzeczywistosci jego funkcja skanowania jest bezuzyteczna ze wzgledu na pusta baze wirusowa. Pamietaj o tym ze AVbytes Protection 2015 jest zlosliwa aplikacja i w rzeczywistosci nie ma zadnych funkcji ochrony twojego komputera. Rezultaty przedstawiane przez to skanowanie sa zmyslone, jedynym prawdziwym wirusem jest AVbytes XP Protection 2015 wraz ze swoimi reklamami pop-up które są tobie serfowane podczas przegladania niebezpiecznych stron na których znajduja sie wirusy ktorych jedynym marzeniem jest przenikanie do twojego komputera. Rezultaty skanowania systemu maja na celu nastraszenie cie i wplacenie przez ciebie odpowiedniej sumy pieniedzy na zakup platnej wersji tego oprogramowania. Nie ma znaczenia jak przekonujaco ten program wyglada po prostu NIGDY nie plac za niego poniewaz mozesz stracic swoje pieniadze, ale takze ujawnic organom trzecim swoje dane co moze skutkowac wlamaniem na twoje konto bankowe. Jezeli AVbytes XP Protection 2015 jest juz na twoim komputerze to nie czekaj dluzej tylko czym predzej przeskanuj go za pomoca sprawdzonego oprogramowania antyszpiegujaceg takiego jak Reimage lub tez innego sprawdzonego oprogramowania antyszpiegujacego.

W jaki sposób AVbytes XP Protection 2015 moze przedostac sie do mojego komputera?

AVbytes XP Protection 2015 jest bardzo złośliwym oprogramowaniem, które stara się wykradać od ciebie pieniądze. Jeżeli zakupisz jego licencje to staje sie jeszcze bardziej niebezpieczny poniewaz przedstaje pokazywac falszywe komunikaty i skanowanie systemu, jednakze ciagle moze sledzic to co robisz na swoim komputerze czy tez nawet instalowac roznego rodzaju wirusy i pobierac twoje prywatne dane. Jak juz zdarzylo sie nam wspomniec, nie jest mozliwe zainstalowanie tego wirusa manualnie poniewaz uzywa on glownie podejrzanych metod przenikania do systemu uzytkownika i uzytkownicy czesto nawet nie wiedza ze maja problem z tego typu wirusem zanim rozpocznie on pokazywanie roznego rodzaju skanow czy tez przekierowan. Zawsze powinienes pamietac ze AVbytes jest zlosliwym oprogramem który oferuje fałszywe skanowanie systemu za armo. Oprocz tego AVbytes XP Protection 2015 dosc czesto jest dolaczany do wiadomosci spam. Jest to jeden z glownych powodow dla ktorych nie powinienes dluzej czekac tylko natychmiast przeskanowac swoj komputer zanim ukranie on twoje pieniadze i wystawi na sprzedaz twoja tozsamosc.

W jaki sposób usunąć wirusa AVbytes XP Protection 2015?

Pamiętaj o tym, że AVbytes XP Protection 2015 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania AVbytes XP Protection 2015 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, AVbytes XP Protection 2015 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exesciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.

5. ZABLOKOWANIE AVbytes XP Protection 2015 przed skanowaniem

 1. Pozwól Windows AntiBreach Module rozpocząć pracę i zakończ działanie fałszywego skanowania systemu.
 2. Kliknij na przycisk Pozwól niezabezpieczonemu i zamknij okienko ostrzegające.
 3. Otwórz File Explorer (wciśnij Start -> Documents) i wpisz %AppData% w pasku adresu. Wciśnij Enter.
 4. Zmień nazwę guard-agas czy też innych podobnych wpisów.
 5. Zresetuj swój komputer i wpisz ten link w pasku adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe
 6. Pobierz SpyHunter i usuń podejrzane oprogramowanie należące do AVbytes XP Protection 2015.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia AVbytes XP Protection 2015 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania AVbytes XP Protection 2015. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-avbytes-xp-protection-2015.html

Poradniki w innych językach