Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Usuń AVbytes XP Antivirus 2015

stworzone przez Julie Splinters - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest AVbytes XP Antivirus 2015?

AVbytes XP Antivirus 2015 jest wyjątkowo niebezpiecznym złośliwym oraz faszywym wirusem antyszpiegującym, który należy do dość dużej rodziny wirusów nazywanej Braviax. Wszystkie wirusy należące do tego gangu są zaprojektowane tylko w jednym celu – robienia dużych pieniedzy na niewiedzy uzytkownikow. Jest to jeden z powodów dla których wyświetlają różnego rodzaju zakłamane skany i ściągają na komputer użytkownika dodatkowe wirusy czy też nagrywają sekwencje wpisywanych znaków z klawiatury i kradną dane personalne. Jeżeli zostałeś podstępnie przekupiony do zainstalowania AVbytes XP Antivirus ponieważ myślałeś że jest to dobry program antywirusowy to zastanów się raz jeszcze poniewaz jest to po prostu kolejne oszustwo, które stara sie przekonac cie do tego ze twoj komputer jest powaznie zagrozony i powinienes dokonac zakupu licencji oprogramowania AVbytes XP Antivirus 2015. Prosze nigdy tego nie robic poniewaz prowadzi to do straty pieniedzy i wycieku twoich danych osobowych. Jezeli naprawe chcesz sprawzic swoj komputer to zainstaluj Reimage czy tez innym sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Oprocz tego powinienes postarac sie zaaktualizowac je aby miec zawsze w pelni zaaktualizowana baze antywirusowa. Mozemy cie zapewnic ze AVbytes XP Antivirus 2015 moze zostac zakwalifikowany jako cyber zagrozenie. Powinienes je usunac tak szybko jak to tylko mozliwe, poniewaz tak jak juz wspomnielismy, moze prowadzic do bardzo powaznych problemow z komputerem.

W jaki sposób AVbytes XP Antivirus 2015 może przedostać się do mojego komputera?

Podobnie jak wiele innych fałszywych programów antyszpiegujących, AVbytes XP Antivirus 2015 jest rozpowszechniany roznego rodzaju technikami. W wiekszosci przypadkow ludzie sciagaja go poniewaz mysla ze potrzebuja zaaktualizowac swoje oprogramowanie Flash Player, FLV Player czy tez przegladarke internetowa, menadzer pobierania plikow czy tez inny podobny program. Dodatkowo moze sie okazac ze zostaniesz przechytrzony do zainstalowania AVbytes XP Antivirus 2015 po tym jak klikniesz reklame mowiaca o tym ze twoj komputer zostal zainfekowany i powinienes go sprawdzic darmowym skanerem online. Prosze zawsze unikac tego typu ofert poniewaz polegaja na tym ze twoj komputer zostanie zainfekowany dodatkowym zlosliwym oprogramowaniem. Jak tylko ta złosliwa aplikacja przeniknie do twojego komputera to modyfikuje jego ustawienia i rozpoczyna prace tak szybko jak twoj komputer zostanie zrestartowany. Dodatkowo, program wyswietla tego typu komunikaty:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Tracking software found!
Your PC activity is being monitored. Possible spyware infection. Your data security may be compromised. Sensitive data can be stolen. Prevent damage now by completing a security scan.

Prosze zawsze ignorować tego typu komunikaty ponieważ nie mają nic wspólnego z rzeczywistą sytuacją na twoim komputerze. Jezeli chcialbys sie pozbyc tego typu komunikatow i pozostawic twoj komputer bezpieczny powinienes zapoznac sie z poradnikiem usuwania AVbytes XP Antivirus 2015. Oczywiście mozesz usunac jego pliki manualnie jednakze nie polecamy tego poniewaz mozesz utracic wazne pliki dla funkcjonowania twojego komputera. Najłatwiejszą drogą naprawy twojego komputera jest przeskanowanie go zaaktualizowanym oprogramowaniem antywirusowym.

W jaki sposób usunąć AVbytes XP Antivirus 2015?

Pamiętaj o tym, że AVbytes XP Antivirus 2015 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania AVbytes XP Antivirus 2015 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz SpyHunter 5Combo Cleaner ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, AVbytes XP Antivirus 2015 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exesciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub SpyHunter 5Combo Cleaner.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.

5. ZABLOKOWANIE AVbytes XP Antivirus 2015 przed skanowaniem

 1. Pozwól Windows AntiBreach Module rozpocząć pracę i zakończ działanie fałszywego skanowania systemu.
 2. Kliknij na przycisk Pozwól niezabezpieczonemu i zamknij okienko ostrzegające.
 3. Otwórz File Explorer (wciśnij Start -> Documents) i wpisz %AppData% w pasku adresu. Wciśnij Enter.
 4. Zmień nazwę guard-agas czy też innych podobnych wpisów.
 5. Zresetuj swój komputer i wpisz ten link w pasku adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe
 6. Pobierz SpyHunter i usuń podejrzane oprogramowanie należące do AVbytes XP Antivirus 2015.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

O autorze

Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-avbytes-xp-antivirus-2015.html

Poradniki w innych językach