Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Usuń AVbytes Win 8 Protection 2015

stworzone przez Olivia Morelli - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest AVbytes Win 8 Protection 2015?

AVbytes Win 8 Protection 2015 jest złośliwym wirusem, który już dawno został przez nas zakwalifikowany jako złośliwe oprogramowanie antyszpiegujace. Podobnie jak wiele podobnych zagrozen zostalo ono przeznaczone do atakowania uzytkownikow Windows 8. Mimo tego nie oznacza to ze uzytkownicy innych wersji systemu pozostaja bezpieczni. Moga zostac zainfekowani za pomoca innego rodzaju programow antyszpiegujacych takich jak na przykład AVbytes Win 7 Protection 2015, AVbytes XP Protection 2015 and AVbytes Vista Protection 2015. Tak wiec tak do konca nikt nie moze czuc sie bezpiecznie. Na szczescie tego typu programy mozna wyeliminowac bez wiekszych nakładów pracy. W tym celu powinienes przeskanowac swoj komputer sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym i usunac pliki ktore przypominaja ci o AVbytes Win 8 Protection 2015 i problemach z nim zwiazanych. Jest to jedna z głównych przyczyn dla której powinienes zignorowac wszystkie programy czy tez oferty ktore sa ci prezentowane przez AVbytes Win 8 Protection 2015. Korzystajac z tego oprogramowania mozesz byc nieustannie zachecany do zakupu platnej wersji oprogramowania, której nigdy nie powinienes kupowac ze wzgledu na jej wady i brak zalet dla uzytkowania twojego komputera. Jezeli ostatnimi czasy zauwazyles duze ilosci alarmów, przekierowan i innych problemow to nie czekaj dłużej. Prosze przeskanuj swój komputer oprogramowaniem Reimage lub też innym sprawdzonym oprogramwaniem antywirusowym i usun niebezpieczne pliki tak szybko jak to tylko mozliwe.

W jaki sposób AVbytes Win 8 Protection 2015 może zainfekować mój komputer?

To złośliwe oprogramowanie antyszpiegujące jest najczęściej rozpowszechniane korzystając z fałszywych komunikatów które pojawiają się podczas przeglądania internetu. W większości przypadków zwracają uwagę na brakujące aktualizacje czy tez cyber zagrozenia które po cichu ukrywają się w systemie. W jaki sposób komunikaty wiedzą jakie zagrożenia ukrywają się na odseparowanych komputerach? Tego nie możemy jednoznacznie określić. Jest to niemożliwe. prócz tego tego typu komunikaty ość często oferują skanowanie w trybie online, jednak, uwierz nam że nie ma czegoś takiego jak skaner online. Aby twój komputer pozostał bezpieczny powinienes unikac tego typu reklam tak bardzo jak tylko mozesz, powinienes takze pomyslec o zainstalowaniu sprawdzonego oprogramowania antyszpiegujacego. Oczywiscie powinienes pamietac o jego biezacej aktualizacji poniewaz posiadanie oprogramowania ktore nie jest zaaktualizowane to tak jakby w ogóle nie chronić swojego komputera. Na szczescie nie trudno zauwazyc ze twoj komputer zostal zainfekowany wirusem AVbytes Win 8 Protection 2015 poniewaz tego typu oprogramowanie wyswietla zupelnie denerwujace komunikaty jak tylko uda mu sie przedostac do twojego komputera. W wiekszosci przypadkow wyglada to mniej wiecej tak:

Tracking software found!
Your PC activity is being monitored. Possible spyware infection. Your data security may be compromised. Sensitive data can be stolen. Prevent damage now by completing a security scan.

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Jak pewnie juz rozumiesz, tego typu komunikaty są fałkowicie mylące i nigdy nie powinienes im wierzyc. Aby skutecznie sprawdzic swoj komputer i pozbyc sie prawdziwych zagrozen powinienes sprawdzic go za pomoca sprawdzonego oprogramowania antyszpiegujacego. Wysoce polecamy skorzystanie z jednego z programów polecanych przez nas powyzej.

W jaki sposób usunąć oprogramowanie AVbytes Win 8 Protection 2015?

Pamiętaj o tym, że AVbytes Win 8 Protection 2015 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania AVbytes Win 8 Protection 2015 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz SpyHunter 5Combo Cleaner ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, AVbytes Win 8 Protection 2015 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe sciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub SpyHunter 5Combo Cleaner.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.

5. ZABLOKOWANIE AVbytes Win 8 Protection 2015 przed skanowaniem

 1. Pozwól Windows AntiBreach Module rozpocząć pracę i zakończ działanie fałszywego skanowania systemu.
 2. Kliknij na przycisk Pozwól niezabezpieczonemu i zamknij okienko ostrzegające.
 3. Otwórz File Explorer (wciśnij Start -> Documents) i wpisz %AppData% w pasku adresu. Wciśnij Enter.
 4. Zmień nazwę guard-agas czy też innych podobnych wpisów.
 5. Zresetuj swój komputer i wpisz ten link w pasku adresu: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe
 6. Pobierz SpyHunter i usuń podejrzane oprogramowanie należące do AVbytes Win 8 Protection 2015.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

O autorze

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-avbytes-win-8-protection-2015.html

Poradniki w innych językach