Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

AVbytes Win 8 Antivirus 2015. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest AVbytes Win 8 Antivirus 2015?

AVbytes Win 8 Antivirus 2015 jest nowym złośliwym fałszywym oprogramowaniem antywirusowym, które zachowuje się podobnie do AVbytes Win 7 Antivirus 2015 i wiele innych falszywych programow antywirusowych nalezacej do wiekszej grupy wirusow. Tak wiec instalujac tego typu program na swoim komputerze mozesz sie spodziewac denerwujacych komunikatow mowiacych o tym ze twoj komputer zostal zainfekowany przez setki roznego rodzaju wirusow. Oczywiscie tego typu wirusy sa calkowicie zmyslone i sluza tylko do zarazenia komputera uzytkownika poprzez AVbytes Win 8 Antivirus 2015. Dodatkowo mozesz cierpiec z powodu przekierowan na jego stronę zaraz po tym jak zobaczysz fałszywe wirusy oczywiscie w celu przedstawienia oferty zakupu platnej wersji oprogramowania. Prosze nigdy za nia nie placic poniewaz program ma za zadanie tylko wyludzic dane twojej karty kredytowej i inne wrazliwe informacje dla hakerów, aby tego unikac powinienes usunac ten zlosliwy program ze swojego komputera. W tym celu polecamy skorzystanie z Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner lub tez innych sprawdzonych programow antywirusowych. Z pewnoscia pomoze ci to usunac wszystkie zlosliwe pliki ukrywajace sie na twoim PC. Oczywiscie pomoze ci to tez usunac wszystkie zlosliwe pliki w sposob szybki i skuteczny.

W jaki sposób AVbytes Win 8 Antivirus 2015 może przedostać się do mojego komputera?

Aby skutecznie unikać AVbytes Win 8 Antivirus 2015 czy tez innych podobnych falszywych programow antywirusowych powinienes pamietac o tym ze sa rozpowszechniane razem z falszywymi komunikatami. Niektóre tego typu zagrozenia sa zaprogramowane do informowania o wymyslonych wirusach. Po zastraszeniu swoich ofiar do myslenia ze sa w niebezpiecznej sytuacji tego typu reklamy tego typu reklamy oferuja sprawdzenie systemu darmowym skanerem online. Prosze nigdy nie dawac sie nabrac na tej trik poniewaz tak naprawde nie jest to skaner online. Dodatkowo, nalezy wspomniec o tym ze AVbytes Win 8 Antivirus 2015 moze zbierac ane o twoim komputerze poprzez falszywe komunikaty oferuja aktualizacje Flash Player, FLV Player czy tez odtwarzaczy wideo. Jezeli zostales przekonany do tego ze powinienes zaaktualizowac ten program to powinienes owiedzic jego oficjalna strone. W przeciwnym wypadku mozesz narazic swoj komputer na atak ze strony oprogramowania malware. Na końcu powinienes zawsze pamietac o ignorowaniu reklam mowiacych o wygraniu iPhone, czy tez iPad. Nie ma znaczenia to jak bardzo przekonywujace sa tego typu reklamy, moze to prowadzic do straty pieniedzy i innych tego typu problemów. Jezeli AVbytes Win 8 Antivirus 2015 zainfekuje system to rozpoczyna pokazywanie raportów mówiących o różnego rodzaju problemach. Jeżeli zostaniesz poinformowany o setkach różnego rodzaju trojanów, oprogramowaniach które dostają się tylnymi drzwiami do twojego systemu, i innymi cyber zagrozeniami to powinienes pamietac o tym ze sa wyswietlane tylko w jednym celu: wystraszyc cie i namowic do zakupu AVbytes Win 8 Antivirus a wlasciwie jego platnej wersji. Prosze nigdy nie kupowac jej poniewaz mozesz nie tylko stracic swoje pieniadze, ale mozesz takze ujawnic dane swojej karty kredytowej, swoje pełne dane personalne i inne powazne detale.

W jaki sposób usunąć AVbytes Win 8 Antivirus 2015?

Pamiętaj o tym, że AVbytes Win 8 Antivirus 2015 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania AVbytes Win 8 Antivirus 2015 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, AVbytes Win 8 Antivirus 2015 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe sciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.

5. ZABLOKOWANIE A-SECURE 2015 przed skanowaniem

 1. Pozwól Windows AntiBreach Module rozpocząć pracę i zakończ działanie fałszywego skanowania systemu.
 2. Kliknij na przycisk Pozwól niezabezpieczonemu i zamknij okienko ostrzegające.
 3. Otwórz File Explorer (wciśnij Start -> Documents) i wpisz %AppData% w pasku adresu. Wciśnij Enter.
 4. Zmień nazwę guard-agas czy też innych podobnych wpisów.
 5. Zresetuj swój komputer i wpisz ten link w pasku adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe
 6. Pobierz SpyHunter i usuń podejrzane oprogramowanie należące do A-Secure 2015.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-avbytes-win-8-antivirus-2015.html

Poradniki w innych językach