Skala niebezpieczeństwa:  
  (97/100)

AVbytes Win 7 Protection 2015. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest AVbytes Win 7 Protection 2015?

AVbytes Win 7 Protection 2015 jest niebezpieczną aplikacją, której powinieneś unikać. Nie ma znaczenia to jak niewinnie ona wygląda czy też nawet zaufanie to wiedz o tym, że ten program ma tylko jeden cel – namówić cię na zakup jego fałszywej licencji. W tym celu pokazuje w systemie denerwujące skany a następnie wyświetla fałszywe komunikaty które informują o zainfekowaniu twojego komputera niezliczoną ilością wirusów. W rzeczywistości możesz po prostu zignorować AVbytes Win 7 Protection 2015 oraz jego komunikaty bez żadnych obaw dotyczących zainfekowania twojego komputera. Sprawa wygląda tak, że AVbytes informuje o istnieniu wirusów które w rzeczywistości są zwykłymi programami, które występują na każdym domowym komputerze, tak więc nigdy nie szukaj ich aby je usunąć, ponieważ po prostu są to bezpieczne aplikacje. Mimo tego powinienes sprawdzic swoj komputer sprawdzonym programem antywirusowym i chronic sie przed jego obecnoscia w twoim systemie. Trzymanie tego typu oprogramowania moze byc wyjatkowo niebezpieczne poniewaz nigdy tak naprawde nie wiesz jakiego rodzaju oprogramowanie infekuje twoj komputer i jakiego typu cyber przestepcy moga byc z tym skojarzeni. Dodatkowo musimy cie poinformowac o tym ze informacje takie jak loginy, hasla, historia odwiedzania stron sa wrazliwymi danymi, które wystepuja w zasiegu zainteresowania oprogramowania AVbytes Win 7 Protection. Wysoce polecamy ci poszukanie tego typu programów na swoim komputerze i usunięcie ich za pomocą sprawdzonego oprogramowania takiego jak Reimage lub też Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus czy też Malwarebytes Anti Malware. Które pokazują najdokładniejsze rezultaty podczas testowania tego złośliwego oprogramowania antyszpiegującego.

W jaki sposób AVbytes Win 7 Protection 2015 może zainfekować mój komputer?

AVbytes Win 7 Protection 2015 należy do dość dużej rodziny złośliwych programów, które noszą wspólą nazwę Braviax. Jeżeli chciałbyś uniknąć tego typu zagrożeń powinienes byc bardzo ostrozny podczas przegladania sieci Interet. Prosze pamietac o tym ze istnieje bardzo duzo trików które sa wykorzystywane do rozpowszechniania oprogramowania takiego jak to. Musisz pamietac o tym ze tego typu metoda polega na fałszywych komunikatach. Niektóre z nich dotyczą brakującego oprogramowania, niekóre niepełnych aktualizacji w systemie, inne zaś mówią o zainfekowanych plikach i o konieczności ich sprawdzenia sprawdzoną aplikacją antywirusową. Oczywiście zaraz po tym jak klikniesz w ostrzegającą wiadomość zobaczysz że AVbytes Win 7 Protection 2015 przeniknie do twojego systemu. Oprocz tego powszechnie wiadomo ze tego typu wirus moze sie pojawiac w zainfekowanych mailach. Aby zapewnic twojemu komputerowi bezpieczenstwo, blokowac niechciane wtargniecie tego typu programow ddo twojego komputera i chronic sie przed innymi tego typu trikami powinienes najpierw skontaktowac sie z nadawca wiadomosci celem wyjasnienia sytuacji a dopiero potem brac sie za otwieranie wiadomosci. W przeciwnym wypadku mozesz dosc latwo sciagnac wirusa AVbytes Win 7 Protection 2015 na swój komputer. Jeżeli uda sie mu przeniknac do twojego komputera to zapewne zacznie on modyfikowac ustawienia twojego komputera i pokazywac tego typu komunikaty:

Tracking software found!
Your PC activity is being monitored. Possible spyware infection. Your data security may be compromised. Sensitive data can be stolen. Prevent damage now by completing a security scan.

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Proszę zawsze ignorować tego typu komunikaty ponieważ są fałszywe. Aby skutecznie sie ich pozbyc powinienes zapoznac sie z poradnikiem zamieszczonym ponizej:

W jaki sposób usunąć wirusa AVbytes Win 7 Protection 2015?

Pamiętaj o tym, że AVbytes Win 7 Protection 2015 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania AVbytes Win 7 Protection 2015 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, AVbytes Win 7 Protection 2015 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exesciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.

5. ZABLOKOWANIE AVbytes Win 7 Protection 2015 przed skanowaniem

 1. Pozwól Windows AntiBreach Module rozpocząć pracę i zakończ działanie fałszywego skanowania systemu.
 2. Kliknij na przycisk Pozwól niezabezpieczonemu i zamknij okienko ostrzegające.
 3. Otwórz File Explorer (wciśnij Start -> Documents) i wpisz %AppData% w pasku adresu. Wciśnij Enter.
 4. Zmień nazwę guard-agas czy też innych podobnych wpisów.
 5. Zresetuj swój komputer i wpisz ten link w pasku adresu: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe
 6. Pobierz SpyHunter i usuń podejrzane oprogramowanie należące do AVbytes Win 7 Protection 2015.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia AVbytes Win 7 Protection 2015 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania AVbytes Win 7 Protection 2015. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

O autorze

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-avbytes-win-7-protection-2015.html

Poradniki w innych językach