Skala niebezpieczeństwa:  
  (97/100)

AVbytes Win 7 Antivirus 2015. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Malware

Czym jest AVbytes Win 7 Antivirus 2015?

AVbytes Win 7 Antivirus 2015 jest wyjatkowo denerwujaca aplikacja ktora nalezy do dosc duzej rodziny wirusow zwanej Braviax. Jak tylko tego typu wirus przedostanie sie do systemu (AVbytes Win 7 Antivirus 2015 ma kilka wersji które są zdolne do atakowania Windows 7,8, Vista oraz XP) program modyfikuje ustawienia systemu wyswietla falszywe komunikaty pop-up, oferuje skanowanie systemu i inne niepotrzebne zmiany. Jak juz zdarzylismy wspomiec, powinienes ignorowac wszelkiego rodzaju komunikaty wyswietlane przez ten program bez znaczenia na to jak bardzo bezpiecznie moga wygladac. Jest to spowodowane jednym powodem – staraj sie na mowic ciebie ze twoj komputer jest zainfekowany oraz na to ze jedynie platna wersja tego oprogramowania jest w stanie ci pomoc w znalezieniu przyczyny tego stanu rzeczy. Mozemy cie zapewnic ze AVbytes Win 7 Antivirus 2015 moze zostac wykryty jako powazne cyber zagrozenie. Prosze usunac tego wirusa zanim rozpocznie spowalnienia twojego komputera lub tez zanim rozpocznie sie sledzenie tego co robisz w sieci. W tym celu polecamy ci skorzystanie z oprogramowania typu Reimage lub Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.

W jaki sposób AVbytes Win 7 Antivirus 2014 może zainfekować mój komputer?

Istnieje bardzo dużo fałszywych aplkacji. Niektóre z nich sa calkiem szkodliwe i dosc latwo sa w stanie wykradac prywatne dane uzytkownikow z ich systemow. Jednym z tego typu zagrozen jest AVbytes Win 7 Antivirus. Aby skutecznie unikac tego typu problemow powinienes unikac tego typu oprogramowania. Aby tego dokonac powinienes pamietac o tym ze najwazniejsza rzecza jest korzystanie ze sprawdzonego oprogramowania antyszpiegujacego na swoim komputerze. Prosze zawsze pamietac o jego aktualizacji aby jego baza wirusów była na biezaco aktualizowana. Oprocz tego nalezy unikac tego typu zlosliwego oprogramowania, tak wiec powinienes zastosowac sie do nastepujacych porad. Po pierwsze powinienes pamietac o unikaniu zawirusowanych stron przepelnionych zlosliwymi reklamami ktore prowadza ludzi do infekowania ich komputerów przez różnego rodzaju wirusy. Po drugie postaraj sie zignorowac komunikaty mowiace o koniecznosci aktualizacji oprogramowania Flash Player, FLV Player czy tez innych podobnych. W wiekszosci okazji sa uzywane tylko i wylacznie do rozpowszechniania programow adware, robakow przegladarkowych i innych podejrzanych zlosliwosci. Uwazaj poniewaz tego typu zlowieszcze aplikacje moga sie pojawiac takze na sprawdzonych stronach. Na koncu pamietaj o usunieciu podejrzanych maili. Jezeli otrzymany przez ciebie email wyglada zbyt dobrze to moze zastanow sie nad powiadomieniem nadawcy o tym czy aby na pewno wyslal dodatkowy zalacznik ktory dosc latwo moze zarazic twoj system oprogramowaniem AVbytes Win 7 Antivirus 2015. Jezeli tego typu oprogramowanie zainfekuje towj komputer to rozpocznie wyswietlanie duzej ilosci darmowych skanerow i pokazywanie tego typu komunikatow:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

W jaki sposób usunąć wirusa AVbytes Win 7 Antivirus 2015?

Pamiętaj o tym, że AVbytes Win 7 Antivirus 2015 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania AVbytes Win 7 Antivirus 2015 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, AVbytes Win 7 Antivirus 2015 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exesciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.

5. ZABLOKOWANIE AVbytes Win 7 Antivirus 2015 przed skanowaniem

 1. Pozwól Windows AntiBreach Module rozpocząć pracę i zakończ działanie fałszywego skanowania systemu.
 2. Kliknij na przycisk Pozwól niezabezpieczonemu i zamknij okienko ostrzegające.
 3. Otwórz File Explorer (wciśnij Start -> Documents) i wpisz %AppData% w pasku adresu. Wciśnij Enter.
 4. Zmień nazwę guard-agas czy też innych podobnych wpisów.
 5. Zresetuj swój komputer i wpisz ten link w pasku adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe
 6. Pobierz SpyHunter i usuń podejrzane oprogramowanie należące do A-Secure 2015.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia AVbytes Win 7 Antivirus 2015 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania AVbytes Win 7 Antivirus 2015. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
AVbytes Win 7 Antivirus 2015 snapshot
AVbytes Win 7 Antivirus 2015 snapshot

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach