Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

AVbytes Vista Protection 2015. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Olivia Morelli - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest AVbytes Vista Protection 2015?

AVbytes Vista Protection 2015 jest złośliwym oprogramowaniem antyszpiegujacym, które nalezy do dosc duzej rodziny programow malware o nazwie Braviax. Ta rodzina jest stosunkowo stara, tak wiec nie ma niespodzianki w tym ze prawdopodobnie kiedys zmierzyles sie z ich dzialaniem. Mimo tego powinienes sie upewnic ze rozumiesz zagrozenie zwiazane z posiadaniem AVbytes Vista Protection 2015 na swoim komputerze. Mozemy powiedziec ze podobnie so swoich poprzednich wersji program zostal stworzony do przekonywania uzytkownikow do tego ze ich komputery sa wyjatkowo zagrozone. Dodatkowo program stara sie namowic uzytkownikow do zakupienia ich platnej licencji. Prosze nigdy nie dawac sie nabrac poniewaz prowadzi do w prostej linii do utraty twoich pieniedzy. Co wiecej, program moze zbierac o tobie twoje prywatne dane, takie jak twoje pełne imie i nazwisko, informacje dotyczace twojej karty kredytowej, adresu email i innych detali, które sa przekazywane cyberprzestepcom. Jezeli zauwazyles na swoim komputerze tego typu fałszywe oprogramowanie antyszpiegujace powinienes je zignorowac. Klikanie na komunikaty prowadzace na zainfekowane czy tez zlosliwe strony które oferuje zainstlaowanie pełnej wersji AVbytes Vista Protection 2015 moze prowadzic do problemow. Dodatkowo usuwania tego typu zlosliwego oprogramowanai czy tez innych zlosliwych dodatkow ukrywajacych sie na twoim komputerze razem z tym wirusem moze byc wyjatkowo trudne. Oczywiscie podobnie jak inne tego typu aplikacje tego typu oprogramowanie moze zablokowac twoj program antywirusowy. W tym wypadku powinienes postepowac zgodnie z ponizszym poradnikiem, który z pewnoscia pomoze ci odblokowac twoj komputer.

W jaki sposób AVbytes Vista Protection 2015 moze przedostac sie do mojego komputera?

AVbytes Vista Protection 2015 jest kolejnym fałszywym oprogramowaniem antyszpiegujacym, które zostało stworzone do wykradania twoich pieniedzy. Tak wiec nie ma niespodzianki w tym, ze program wyswietla fałszywe komunikaty informujace o roznego rodzaju zagrozeniach twojego komputera. Jezeli zdarzylo sie ze twoj komputer byl narazony na tego typu problemy to twoj komputer naprawde potrzebuje skutecznej ochrony. Aby pozbyc sie slabych punktow ochrony twojego komputera wszystko co musisz zrobic to zainteresowac sie pobraniem sprawdzoengo oprogramowania antyszpiegujacego na swoj wlasny komputer. Powinienes sie takze upewnic ze jest on zaaktualizowany co zagearantuje pelna dostepnosc bazy wirusów. Program mozesz sciagnac poprzez zainfekowane zalaczniki email, po kliknieciu na zlsliwa reklame czy tez odwiedzajac zlosliwe strony. Prosze zawsze trzymac sie z daleka od tego typu maili mowiacych o tym ze masz wyjatkowa okazje zakupienia po nizszej cenie danego oprogramowania. W większości okazji powinienes starac sie unikac alamrmów czy tez komunikatow oferujacych ci darmowe skanowanie online czy tez mowiace ze powinienes zainstalowac aktualizacje do programow znajdujacych sie na twoim komputerze takich jak na przyklad Flash Player, FLV Player, Java i tak dalej. Pamietaj o tym ze mozesz dosc latwo zarazic sie kolejnymi wirusami. Jezeli sadzisz ze powinienes dokonac aktualizacji to przejdz do oficjalnej strony i sprawdz najnowsza oferte pochodzaca prosto od producenta. Jezeli sadzisz ze wirus AVbytes Vista Protection 2015 ukrywa sie na twoim komputerze powinienes zignorowac jego komunikaty, które wyglądają często w ten sposób.

Tracking software found!
Your PC activity is being monitored. Possible spyware infection. Your data security may be compromised. Sensitive data can be stolen. Prevent damage now by completing a security scan.

W jaki sposób usunąć oprogramowanie AVbytes Vista Protection 2015?

Pamiętaj o tym, że AVbytes Vista Protection 2015 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Sirius Win 7 Protection 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Sirius Win 7 Protection 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exesciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.

5. ZABLOKOWANIE AVbytes Vista Protection 2015 przed skanowaniem

 1. Pozwól Windows AntiBreach Module rozpocząć pracę i zakończ działanie fałszywego skanowania systemu.
 2. Kliknij na przycisk Pozwól niezabezpieczonemu i zamknij okienko ostrzegające.
 3. Otwórz File Explorer (wciśnij Start -> Documents) i wpisz %AppData% w pasku adresu. Wciśnij Enter.
 4. Zmień nazwę guard-agas czy też innych podobnych wpisów.
 5. Zresetuj swój komputer i wpisz ten link w pasku adresu: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe
 6. Pobierz SpyHunter i usuń podejrzane oprogramowanie należące do AVbytes Vista Protection 2015.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia AVbytes Vista Protection 2015 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania AVbytes Vista Protection 2015. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

O autorze

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-avbytes-vista-protection-2015.html

Poradniki w innych językach