Skala niebezpieczeństwa:  
  (97/100)

Usuń AVbytes Vista Antivirus 2015

stworzone przez Alice Woods - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest AVbytes Vista Antivirus 2015?

AVbytes Vista Antivirus 2015 jest dość niebezpieczną aplikacją, która została wydana na początku grudnia 2014 roku. Właściwie została wypuszczona razem z innymi podejrzanymi aplikacjami, które są wyjątkowo podobne do tego oprogramowania. Są nazywane AVbytes Win 7 Antivirus 2015, AVbytes Win 8 Antivirus 2015 oraz AVbytes XP antivirus 2015. Najwazniejsza rzecza która powinienes wiedziec o tego typu wirusie jest to ze nie atakuje on jednej wersji systemu Windows lecz wszystkie naraz. Jednakze pojawia sie w identyczny sposob w kazdym z w/w systemow, wszystkie programy sa uzywane do przechytrzenia ludzi do wierzenia ze powinni zakupic platna licencje oprogramowania. Jezeli jeden z tego typu programów przeniknie do twojego komputera powoduje serie niechcianych modyfikacji. Pozostawia w systemie pliki systemowe, tworzy dodatkowe pliki majace sprawic ze uzytkownik uwierzy ze ma do czynienia ze sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym jak tylko uzytkownik zresetuje swoj komputer. W tym celu program pokazuje w systemie coraz to wiecej roznego rodzaju reklam pop-up. Prosze nigy nie dac sie na nie nabrac poniewaz sa zlosliwe i nikomu tak naprawde nieprzydatne. Aby skutecznie sie ich pozbyc powinienes usunac AVbytes Win 7 Antivirus 2015 ze swojego systemu tak szybko jak ot tylko mozliwe. Do tego celu polecamy skorzystanie z Reimage lub tez innych sprawdzonych programów antywirusowych.

W jaki sposób AVbytes Vista Antivirus 2015 może przeniknąć do mojego komputera?

AVbytes Vista Antivirus 2015 jest rozpowszechniany coraz to rozniejszymi technikami które sa dosc znane i nie stanowia niespodzianki dla przecietnego uzytkownika i jego ochrony. Jednakze jezeli pierwszy raz masz z takim czyms stycznsc to mozesz zostac zmyslnie przechytrzony i zmuszony do pobrania oprogramowania antyszpiegujacego na swoj komputer. Aby tego unikac pamietaj o niektorych waznych sprawach. Po pierwsze, przypominamy ci ze powinienes pamietac o posiadaniu na swoim komputerzes prawdzonego oprogramowania antyszpiegujacego i jego zaaktualizowanej – najnowszej wersji. Dodatkowo powinienes pamietac o zasadach bezpiecznego przegladania zasobów internetu. Co to oznacza w praktyce? Oznacza to ze pwoinienes unikac nielegalnych witryk, podejrzanych maili, fałszywych komunikatow ktore moga pojawiac sie na twoim komputerze dosłownie znikad. Wiekszosc z tego typu komunikatow jest nastawiona na podawanie uzytkownikowi fałszywych informacji dotyczacych niebezpiecznej sytuacji na twoim komputerze. Dodatkowo program moze ci oferowac pomoc w postaci darmowych skanerów online, jednakze musisz miec swiadomosc ze cos takiego nie istnieje. Dodatkowo jezeli chcialbys zaaktualizowac niektore aplikacje na swoim komputerze pamietaj o tym ze zawsze powinienes odwiedzac oficjalne strony tego typu programow. Jezeli AVbytes Vista Antivirus 2015 rozpoczal pokazywanie komunikatow na twoim komputerze powinienes je zignorowac i podjac odpowiednie kroki majace na celu pozbycie sie niechcianych aplikacji z twojego komputera.

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Tracking software found!
Your PC activity is being monitored. Possible spyware infection. Your data security may be compromised. Sensitive data can be stolen. Prevent damage now by completing a security scan.

W jaki sposób usunąć wirusa AVbytes Vista Antivirus 2015?

Pamiętaj o tym, że AVbytes Vista Antivirus 2015 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania AVbytes Vista Antivirus 2015 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz SpyHunter 5Combo Cleaner ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, AVbytes Vista Antivirus 2015 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exesciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub SpyHunter 5Combo Cleaner.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.

5. ZABLOKOWANIE A-SECURE 2015 przed skanowaniem

 1. Pozwól Windows AntiBreach Module rozpocząć pracę i zakończ działanie fałszywego skanowania systemu.
 2. Kliknij na przycisk Pozwól niezabezpieczonemu i zamknij okienko ostrzegające.
 3. Otwórz File Explorer (wciśnij Start -> Documents) i wpisz %AppData% w pasku adresu. Wciśnij Enter.
 4. Zmień nazwę guard-agas czy też innych podobnych wpisów.
 5. Zresetuj swój komputer i wpisz ten link w pasku adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe
 6. Pobierz SpyHunter i usuń podejrzane oprogramowanie należące do AVbytes Vista Antivirus 2015.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

O autorze

Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-avbytes-vista-antivirus-2015.html

Poradniki w innych językach