Skala niebezpieczeństwa:  
  (99/100)

AVASoft Professional Antivirus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

AVASoft Professional Antyvirus jest niebezpiecznym programem antyszpiegującym, który wydaje się przejmować miejsce Disk Antivirus Professional. Tak jak każdy inny podejrzany program należący do tej dużej grupy wirusów: Live Security Professional, System Progressive Protection i inne, ten program dostaje się do system tylnymi drzwiami i dodatkowo zmienia ustawienia komputera tak aby uruchomić się razem z systemem. Należy wspomnieć że AVASoft Professional Antivirus wygląda niemalże identycznie jak jego poprzednicy, różni się od nich tylko nazwą i lekko zmienionym wyglądem. Ten program pomagał oszustom infekować komputery użytkowników i wyłudzać od nich pieniądze przy małych nakładach własnych. Jednak nie bądźmy smutni, można się obronić przed AVASoft Professional Antivirus. Jeżeli chcecie sprawdzić czy przypadkiem wasz portfel i komputer nie są narażeni na straty zaleca się przeskanować system sprawdzonym, uaktualnionym programem antyszpiegującym o nazwie SpyHunter

Jak mogę narazić swój komputer na kontakt z AVASoft Professional Antivirus?

AVASoft Proceffional Antivirus jest rozpowszechniany przez konie trojańskie. Wirus ten atakuje komputer szybciej niż użytkownik jest w stanie to wykryć. Dlatego też zawsze powinieneś unikać wchodzenia w nieznane linki, reklamy, otwieranie nieznanych załączników w mailach, otwieranie maili od ludzi których nie znasz. Trojan zmienia wartości pewnych zmiennych w rejestrze i tworzy kilka niszczących plików, które będą dodawane do komunikatów i alarmów wywoływanych przez AVASoft. Po tych wszystkich zabiegach przygotowawczych AVASoft Professional Antivirus zaczyna pracować normalnie, rozpoczyna skan systemu i informuje użytkownika o szeregu wykrytych zagrożeń. Możesz być pewien, że te wiadomości są dość denerwujące i wirus nie da ci żyć wyświetlając informacje w najmniej odpowiednij momencie. Komunikaty od AVASoft wyglądają mniej więcej tak:

AVASoft Professional Antivirus Firewall Alert
AVASoft Professional Antivirus Firewall has blocked a program from accessing the Internet.
Internet Explorer Internet Browser is infected with worm SVCHOST.Stealth.Keyloger. This worm is trying to send your credit card details using Internet Explorer Internet Browser to connect to remote host.
AVASoft Professional Antivirus Warning

Warning! The site you are trying visit may harm your computer!
Your security setting level puts your computer at risk!
Activate AVASoft Professional Antivirus, and enable safe web surfing (recommended).Ignore warnings and visit that site in the current stat (not recommended).

Security Monitor: WARNING!
Attention! System detected a potential hazard (TrojanSPM/LX) on your computer that may infect executable files. Your private information and PC safety is at risk.
To get rid of unwanted spyware and keep your computer safe your need to update your current security software.
Click Yes to download official intrusion detection system (IDS software).

Warning: Your computer is infected
Detected spyware infection!
Click this message to install the last update of security software…

Należy je zignorować ponieważ informacje na nich zawarte są zazwyczaj wyssane z palca. W rzeczywistości AVASoft Professional Antivirus stara się wykreować w użytkowniku poczucie chęci zainstalowania licencjonowanej wersji antywirusa i chce aby ten za niego zapłacił. Zamiast płacenia oszustom zaleca się usunięcie tego ustrojstwa natychmiast ponieważ spowalnia komputer i ściąga na niego jeszcze więcej wirusów.

Jak usunąć AVASoft Professional Antivirus?

Po pierwsze, jeżeli miałeś kontakt z tym wirusem skontaktuj się ze swoim bankiem w którym masz kartę kredytową I zablokuj ją. Następnie usuń zainfekowane pliki z systemu. W tym poleca się użycie sprawdzonego programu antyszpiegowskiego SpyHunter, oczywiście należy użyć najnowszej uaktualnionej wersji, która z łatwością wykryje i usunie wszelkie ścierwo z komputera. Jednakże jeżeli nie możesz uruchomić programu antyszpiegowskiego postępuj zgodnie z tą intrukcją.

1. Ściągnij SpyHunter. Jest tak zaprojektowany aby działać nawet wtedy kiedy jest zablokowany, po prostu zmień miejsce wykonywania z x.exe na x.com

Postaraj się zarejestrować wirusa używając tego kodu, który działał ze wcześniejszymi kwiatkami tego typu: AA39754E-715219CE. Ten kod sprawi że wirus będzie myślał że została wykupiona wersja premium.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
AVASoft Professional Antivirus snapshot
AVASoft Professional Antivirus snapshot
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-avasoft-professional-antivirus.html

Poradniki w innych językach