Czym jest av.exe? Czy powinienem go usunąć?

av.exe

av.exe to szkodliwy proces nalezący do dużej grupy wirusów będących swoimi własnymi “klonami”. Do tej listy należą m.in.: XP Antivirus Pro 2012, Vista Internet Security 2012, Win 7 Guardian, XP Defender 2013 oraz wiele innych podobnych programów, które charakteryzują się podobnym interfejsem użytkownika i próbują okraść ofiarę. Av.exe jest kluczowym procesem dla tych zagrożeń ponieważ umożliwia on inicjację odpowiednich komponentów tego szkodnika w razie potrzeby. Ponadto, wirus ten może także zmienić stronę startową użytkownika oraz dezaktywować programy zabezpieczające system. Obecność procesu Av.exe wskazuje, że Twój komputer jest zainfekowany jednym z w/w zagrożeń i należy czym prędzej zakończyć owy proces.

Zazwyczaj Av.exe znajduje się w folderze przypisanym do zmiennej środowiskowej systemu %AppData% (domyśla lokalizacja: C:\Documents and Settings\[nazwa_użytkownika]\Local Settings\Application Data). Jednakże, istnieje prawdopodobieństwo, że plik który się tam znajduje może być częścią innego, bezpiecznego programu – zalecamy dokładne sprawdzenie i upewnienie się przed jego skasowaniem.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-av-exe.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: av.exe

Pliki
Software
Porównaj