Czym jest autoexec.exe? Czy powinienem go usunąć?

autoexec.exe

autoexec.exe jest dość niebezpiecznym plikiem wykonywalnym, kktóry pokazuje, że komputer został zaatakowany koniem trojańskim, robakiem lub też programem szpiegującym. Jak tylko zostanie zaaplikowany do systemu może zostać użyty do ściągania większej ilości komponentów powiązanych z tymi wirusami. Można powiedzieć, że autoexec.exe ma znaczący udział w rozpowszechnianiu tego typu zagrożeń. Jednakże niektórzy eksperci do spraw bezpieczeństwa twierdzą, że ten program może zostać użyty do uruchamiania większej ilości zagrożeń, usuwania ich czy podobnych aktywności.

Jeżeli zauważysz plik autoexec.exe w menadżerze zadań na swoim komputerze to nie powinieneś go tam zostawiać ponieważ zawsze będzie pokazywał, że twój komputer jest zagrożony. W tym przypadku wysoce zalecamy skorzystanie z usług programu RegCure Pro i usunięcie potencjalnych zagrożeń takich jak autoexec.exe ze swojego komputera. Jeżeli będziesz miał z tym trudności zaleca się użyć sprawdzonego programu antywirusowego.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-autoexec-exe.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: autoexec.exe

Pliki
Software
Porównaj