Skala niebezpieczeństwa:  
  (96/100)

Attentive Antivirus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

Attentive Antivirus jest groźnym programem antyszpiegującym, który należy do starej grupy wirusów które są znane jako WinWebSec. Jak tylko zaatakują komputer zwracają setki komunikatów o znalezionych błędach na komputerze. Robiąc to chcą przestraszyć swoje ofiary, robią to aby nakłonić je do zakupu płatnej wersji tego programy. Bądź pewien że żadna płatna wersja nie istnieje a jeśli zostałeś poinformowany że jedyną drogą na uzdrowienie twojego komputera jest zakup płatnej wersji to zostałeś wprowadzony w błąd i nie kupuj jej bo inaczej stracisz pieniądze. Wirus wkracza do systemu nie zapraszany przez użytkownika, najczęściej pojawia się wtedy gdy użytkownik zapomni o uaktualnieniu programu antywirusowego. Należy się trzymać z daleka od Attentive Antivirus. Jeżeli zdarzyło ci się już kupić ten program musisz skontaktować się z firmą od twojej karty kredytowej i usunąć przelew. Dodatkowo usuń Attentive Antivirus tak szybko jak to tylko możliwe.

Jak mogę się zarazić wirusem Anttentive antyrivus?

Attentive Antyvirus ma taką samą drogę dystrybucji jak jego poprzednicy. Typowo opiera się na koniach trojańskich które chowają się na nielegalnych stronach a także w spamie. Dodatkowo powinieneś trzymać się z daleka od maili które pochodzą z nieznanego tobie źródła aby utrzymać w czystości swój komputer. Jak tylko wirus wtargnie do systemu trojan ściąga zarażone pliki – stają się aktywne w chwili gdy komputer zostanie zresetowany. Potem zaczyna się wyświetlać podobny komunikat do tego:

Attentive Antivirus Firewall Alert
Attentive Antivirus has blocked a program from accessing the internet
Internet Explorer is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Warning!
Network attack attempt detected. To keep the computer safe, the threat must be blocked.

Warning!
Infected file detectedLocation: File SystemSuspicious activity detected in the application cmd.exe to the behavior of the virus Win32/Conficker.X. For your security and to avoid loss of data, the operation of application cmd.exe has been temporarily restricted.

Proszę trzymać się z daleka od wszystkiego związanego z Attentive Antivirus! Jeżeli widzisz takie lub podobne komunikaty przeprowadź pełny skan systemu programem antywirusowym aby usunąć ten program ze swojego komputera.

Jak usunąć Attentive Antivirus?

Jeżeli chcesz usunąć Attentive Antivirus przeprowadź pelny skan systemu programem STOPzilla lub też SpyHunter i usuń zainfekowane pliki z komputera. Jeżeli nie możesz uruchomić tego programu postępuj zgodnie z instrukcją.

1. Zresetuj swój komputer do trybu awaryjnego. W tym celu podczas resetowania wciskaj nieustannie klawisz F8.

2. Zaloguj się na to samo konto użytkownika jak wtedy gdy normalnie przeglądasz intenret.

3. Teraz wybierz ikonkę Internet Explorer albo innej przeglądarki i uruchom ją jako administrator.

Wpisz ten link w pasku adresu https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i ściągnij ten program na swój pulpit. Uruchom go aby usunąć niechciane oprogramowanie

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Attentive Antivirus zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Attentive Antivirus. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Attentive Antivirus snapshot
Attentive Antivirus snapshot

Attentive Antivirus ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random].exe

Skasuj pliki:
[random].exe

Poradniki w innych językach