Skala niebezpieczeństwa:  
  (96/100)

Antivirus Defender 2015. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Czym jest Antivirus Defender 2015?

Antivirus Defender 2015 jest złośliwym oprogramowaniem, które tylko podaje się za program antywirusowy, który jest skonstruowany do wykradania ludzkich pieniedzy. Nie, wirus nie ukrywa sie glęboko w systemie czekaj na dogodny moment aby wykrasc dane uzytkownika czy tez inne wrazliwe informacje. Program wykorzystuje inne działanie, opiera się na informowaniu użytkownika o poważnych problemach z jego komputerem. W rzeczywistości wszystkie problemy, które przedstawia Antivirus Defender 2015 są fałszywe ponieważ ta aplikacja nie ma żadnej bazy wirusów i innych rzeczy wymaganych przez program antywirusowy. Oznacza to ze nie masz żadnej mozliwosci sprawdzic swojego systemu i odkrycia w nim oprogramowania malware, które się w nim ukrywa. Po straszeniu swoich ofiar i staraniu się do przekonania ich ze ich komputery są zainfekowane to Antivirus Defender 2015 oferuje zakup swojej licencji. Oprócz tego jezeli juz wplacisz mu swoje pieniadze to mozesz dosc latwo stracic resztki swojej prywatnosci i doprowadzic do wykorzystania twoich danych na przykład przy pobieraniu kredytu przez osoby trzecie. Jezeli odkryles ten falszywy program antywirusowy powinienes pomyslec o tym czy kiedykolwiek sciagnales go na swoj komputer. Głęboko wierzymy w to ze nigdy to nie mialo miejsca. Jest to pierwszym objawem pokazujacym to ze masz do czynienia z wirusem. Jezeli chcesz sie go skutecznie pozbyc ze swojego komputera to powinienes przeskanowac swoj komputer sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym jakim jest Reimage lub tez innym oprogramowaniem. Jest to najłatwiejsza droga do tego aby usunąć Antivirus Deender 2015 ze swojego systemu i upewnienie się że złośliwe pliki zostaną usunięte.

W jaki sposób Antivirus Defender 2015 moze przeniknac do mojego komputera?

According nawiązując do naszych ekspertów do spraw bezpieczenstwa, ludzie dosc czesto padaja ofiara tego oprogramowania ze wzgledu na to ze hakerzy uzywaja podejrzanych i niestandardowych technik do jego rozpowszechniania. Najwazniejsza rzecza o ktorej powinienes pamietac jest to ze program moze przedostac sie do twojego komputera i z latwoscia przenikac poprzez zainfekowane maile, nielegalne strony, podejrzane reklamy pop-up. Prosze zawsze podwójnie sprawdzić wiarygodnosc maila czy tez jego zalacznika, jezeli widzisz ze zawartosc maila jest pelna bledow ortograficznych to powinienes uwazaj. Nalezy tez zwracac uwage na nielegalne strony przepelnione reklamami oraz instalkami oprogramowania Antivirus Defender 2015, nigdy nie nalezy korzystac z podejrzanych reklam pop-up. Jezeli reklama ci mowi ze wlasnie wygrales znaczna nagrode lub tez powinienes zaaktualizowac swoje oprogramowanie Java, Flash Player lub tez FLV Player czy tez inny podobny program to powinienes to zignorowac poniewaz klikanie na tego typu reklamy moze spowodowac zarazenie twojego komputera. Jak tylko Antivirus Defender 2015 dotrze do twojego komputera rozpoczyna fałszywe skanowanie systemu i wyswietlanie reklam typu pop-up a takze zwraca informacje o podejrzanym wirusie. Prosze nigdy nie dawac sie nabrac na tego typu komunikaty poniewaz sa fałszywe. Oczywiscie zawsze powinienes je ignorowac ich obecnosc na twoim komputerze jest oznaka tego ze twoj komputer zostal zainfekowany i musisz przeskanowac go sprawdzonym programem antywirusowym. Jezeli nie mozesz automatycznie otworzyc tego oprogramowania prosze zapoznaj sie z poradnikiem ponizej i najszybciej jak to mozliwe usun Antivirus Defender 2015:

W jaki sposób usunąć Antivirus Defender 2015?

Jeżeli sądzisz że twój komputer mógł zostać zainfekowany wirusem Antivirus Defender 2015 powinienes przeskanowac go za pomoca Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner lub Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes. Zawsze polecamy skorzystanie z opcji AUTOMATYCZNEGO USUWANIA ponieważ nie jest ona ażtak skomplikowana. Będziesz musiał ściągnąć sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzic pelny skan. Z pewnoscia pomoze ci to uniknac zniszczenia systemu i innych problemow. Jezeli potrzebujesz dokladnego poradnika wyjasniajacego w jaki sposob zainstalowac ten program antyszpiegujacy mozesz zajrzec tutaj.

UWAGA! Jak juz zdarzylo sie nam wczesniej wspomniec, Antivirus Defender 2015 moze blokowac instalacje i aktywnosc sprawdzonych aplikacji antywirusowych, w tym SpyHunter lub tez StopZilla. Jezeli nie mozesz go pobrac ani uruchomic zadnego z nich skorzystaj z tej opcji:

1. KORZYSTANIE Z OPCJI PRZYWRACANIA SYSTEMU

 1. Przejdź kolejno Start->Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu.
 2. Jak tylko pojawi sie okno przywracania danych wybierz przycisk Dalej.
 3. Wybierz odpowiedni punkt przywracania systemu i wcisnij Dalej .
 4. Kliknij Zakończ aby potwierdzic chec zresetowania komputera
 5. Teraz pobierz Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji

Jeżeli korzystasz nie korzystasz Windows 8 to zapoznaj sie z nastepujacymi krokami:

 1. Przejdź do okna startowego Windows 8 i wybierz punkt przywracania systemu w sekcji wyszukiwania.
 2. Teraz wybierz Ustawienia -> Ustaw punkt przywracania systemu
 3. Kiedy juz znajdziesz sie w Zakladce bezpieczenstwa wybierz Przywracanie systemu
 4. Kliknij przycisk Dalej aby zobacyzc punkty przywracania systemu a nastepnie kliknij lewym przyciskiem na ten ktorego potrzebujesz
 5. Teraz wybierz Skanowanie w poszukiwaniu zainfekowanych programow -> Zamknij -> Dalej -> Zakoncz
 6. Jak tylko zretesujesz swoj komputer postaraj sie sciagnac Reimage i przeprowaz pelny skan systemu postaraj sie zaaktualizowac go.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swoj komputer
 2. Jak tylko twoj komputer wznowi aktywnosc rozpocznij wciskanie klawisza F8 i klikaj go tak dlugo az zobaczysz Zaawansowane opcje ekranu.
 3. Tutaj wybierz Tryb awaryjny (uzyj do tego klawiszy nawigacji) i nastepnie wybierz Enter.
 4. Zaloguj sie tym samym loginem i haslem co w normalnym trybie korzystania z systemu Windows
 5. Teraz przejdz do przegladarki internet explorer i wybierz Uruchom jako administrator wpisz hasło admina jeżeli będzie to konieczne
 6. Wpisz ten link w adres przeglądarki: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i sciagnij ten program na swoj komputer. Uruchom go i usun zlosliwe pliki

3. STWORZENIE KONTA GOSCIA ABY PRZESKANOWAC KOMPUTER:

Jeżeli posiadasz na swim komputerze inne konto (np. gość) możesz postarać się uruchomić z niego pełny skan swojego systemu. Po prostu przejdz do sciagniecia Reimage i przeprowadz za jego pomoca pelny skan. Mozesz za jego pomoca aktywowac konto goscia za pomoca nastepujacych krokow

 1. Przejdź do menu Start -> Panel sterowania i wybierz Konta uzytkownikow.
 2. Zaraz po tym jak pokaze sie okno wybierz Dodaj usun konta uzytkownikow -> Konto goscia
 3. Teraz wybierz Włącz i zresetuj swój komputer
 4. Teraz poczekaj aż włączy się system Windows i wybierz Konto gościa aby sciagnac i zainstalowac niezbedne oprogramowanie antyszpiegujące..

4. KORZYSTANIE Z INNEGO KOMPUTERA ABY SCIAGNAC PROGRAM ANTYSZPIEGUJACY

 1. Znajdź inny komputer, który nie jest zainfekowany i pobierz Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.
 2. Zaraz po tym jak pokaze sie okno postaraj sie przetransportowac program antymalware na dysk CD/DVD, zewnetrzny dysk czy tez dysk USB.
 3. W tak zwanym między czasie zabij niepotrzebne procesyna swoim zainfekowanym komputerze. W tym celu mozesz skorzystac z tego tutorial.
 4. Wepnij narzędzie do transferu pliku antyszpiegujacego na swoj zainfekowany komputer i uruchom go.

5. BLOKOWANIE ANTIVIRUS DEFENDER 2015 PRZED SKANOWANIEM

 1. Pozwól programowi Antivirus Defender 2015 rozpoczac swoja prace a nastepnie zakoncz jego fałszywe skanowanie systemu
 2. Wybierz Pozwól na wyłączenie ochrony komputer i zamknij komunikat ostrzegający
 3. Open File Explorer (przejdź do Start -> Dokumenty) i wpisz %AppData% w pasku adresu.
 4. Zmień nazwę guard-agas lub podobną
 5. Zresetuj swój komputer a nastepnie wpisz ten link w pasek adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe
 6. Ściągnij na swój komputer plik SpyHunter a nastepnie usuń podejrzane pliki należące do Antivirus Defender 2015.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Antivirus Defender 2015 snapshot
Antivirus Defender 2015 snapshot

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-antivirus-defender-2015.html

Poradniki w innych językach