Skala niebezpieczeństwa:  
  (84/100)

Antivirus Blocking Rules. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Julie Splinters - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Czym jest Antivirus Blocking Rules?

Nie możesz uruchomić na swoim komputerze narzędzi antywirusowych? Twój komputer zachowuje się podejrzanie? Nie możesz pozbyć się denerwujących reklam oraz przekierowań na podejrzane witryny? Może to oznaczać że Antivirus Blocking Rules zdołał przedostać się do twojego komputera i teraz stara sie zablokować twoje starania w ochronie twojego komputera. Tego typu infekcje mogą być używane przez cyber przestępców, a także autorów oprogramowania antyszpiegującego. Mimo tego nasi eksperci do spraw bezpieczeństwa zauważyli zwiększoną ilość potencjalnie niechcianych programów idącą za obecnością niechcianego oprogramowania (adware, robaki przeglądarkowe i tym podobne). Przyczyna jest bardzo prosta – autorzy oprogramowania antyszpiegującego jak i potencjalnie niechcianego oprogramowania starają się wyciszyć działanie oprogramowania antyszpiegującego co pozwala na dłuższe przebywanie złośliwego oprogramowania na komputerze a co za tym idzie zwiększone wpływy.

Jeżeli masz chociażby cień podejrzeń, że Antivirus Blocking Rules ukrywa się na twoim komputerze to powinno to być dla ciebie ostrzeżenie, którego nie sposób zignorować. W większości okazji jest ono rozpowszechniane jako oprogramowanie antyszpiegujące takie jak 360 Safe, My Security Shield, Security Cleaner Pro, i inne. Dlatego też jezeli nie mozesz uzyskac dostepu do oprogramowania Reimage, Malwarebytes Malwarebytes lub też innego sprawdzonego oprogramowania antyszpiegującego to postaraj się poszukać innych złośliwych programów, które mogą być powiązane z problemami na twoim komputerze. Jezeli znajdziesz chociazby jeden z nich to masz juz pewnosc ze twoj komputer zostal zainfekowany zlosliwym oprogramowaniem. Uwazaj poniewaz zlosliwe oprogramowanie dosc czesto jest zarzadzane przez cyber przestepcow którzy starają się przekonać cię do wyrzucenia w błoto twoich ciężko zarobionych pieniędzy a także starają się wydusić od ciebie twoje prywatne dane. Z tego powodu jezeli podejrzewasz, że Antivirus Blocking Rules razem z innym fałszywym oprogramowaniem antyszpiegującym zdołał przedostać się do twojego komputera to powinieneś podjąć stosowne działania i uruchomić oprogramowanie Reimage lub też inny sprawdzony program antyszpiegujący tak szybko jak to tylko możliwe.

W jaki sposób Antivirus Blocking Rules może przeniknąć do mojego komputera?

Złośliwe oprogramowanie antyszpiegujące może zostać zainstalowane na twoim komputerze wprost z oficjalnej strony. Jednakże dużo częściej jest ono rozpowszechniane razem z innym oprogramowaniem freeware jak i shareware poprzez złośliwe strony, exploity a także inne złośliwe aplikacje. Z tego powodu jezeli chcialbys trzymac sie z daleka od oprogramowania malware czy też ataków wirusowych polecamy skorzystanie ze sprawdzonego oprogramowania antyszpiegującego i nie zapominanie o jego regularnej aktualizacji. Oprócz tego powinienes unikac odwiedzania złośliwych stron, nigdy nie nalezy otwierać podejrzanych maili ponieważ często zawierają spam, nigdy też nie powinieneś klikać aktualizacji oprogramowania i tego typu treści jezeli nie chcesz zainfekować swojego komputera.

Jeżeli Antivirus Blocking Rules przeniknie do twojego systemu razem z innym złośliwym oprogramowaniem może otrzymać duże ilości błędów za każdym razem kiedy starasz się otworzyć aplikację antymalware ponieważ złośliwe aplikacje:

 • nie chcą być zauważone przez oprogramowanie antyszpiegujące;
 • nie chcą abyś miał dostęp do ochrony swojego komputera a także stron poświęconym ochronie poprzez zmianę plików hosts;
 • chcą zablokować ci dostęp do zakupu oprogramowania antymalware;
 • blokują dostęp do zasobów systemu Windows (Task Manager, System Restore czy też nawet tryb awaryjny).

Z tych własnie powodów, tego rodzaju oprogramowanie malware może generować prawdziwe problemy na twoim komputerze i możesz czuć się z tym bezradny. Na szczęscie poniżej podamy ci kilka cennych uwag, które mozesz wykorzystac celem naprawy swojego komputera i oczyszczenia go ze złośliwych zagrożeń.

W jaki sposób mogę usunąć oprogramowanie Antivirus Blocking Rules?

Nie polecamy ci usuwania Antivirus Blocking Rules manualnie ze względu na trudność zagadnienia a także pozostawienie dużej ilości niechcianych komponentów na twoim komputerze co może generować więcej problemów. Z tego powodu powinieneś polegać na sprawdzonym oprogramowaniu antyszpiegującym.

Nasi eksperci do spraw bezpieczeństwa zauważyli że to oprogramowanie antyszpiegujące może zostać włączone nawet wtedy kiedy za pierwszym razem program Antivirus Blocking Rules zablokuje jego działanie – wystarczy włączyć program ponownie.

Przy okazji – możesz także spróbować nazwać program antyszpiegujący explorer.exe. Co może ci pomóc ponieważ złośliwe oprogramowanie antyszpiegujące stara się zachować połączenie ze stronami, na których możesz dokonać zakupu oprogramowania, co nie jest możliwe kiedy koniec pliku posiada rozszerzenie .exe.

UWAGA! Jeżeli oprogramowanie Blocking Rules ciągle blokuje twoje próby połączenia z internetem to postaraj się przeskanować swój komputer z pomocą oprogramowania Reimage, Malwarebytes Malwarebytes lub też Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security, skorzystaj z następujących opcji:

1. KORZYSTANIE Z OPCJI PRZYWRACANIA SYSTEMU:

 1. Przejdź do menu Start -> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu.
 2. Wybierz Przywracanie systemu wybierz przycisk Dalej.
 3. Wybierz datę przypisaną konkretnemu punktowi a następnie wybierz Dalej.
 4. Poczekaj na reset swojego komputera a następnie kliknij OK w menu Przywracanie systemu
 5. Teraz pobierz na swój komputer oprogramowanie Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

Jeżeli korzystasz z systemu Windows 8, to skorzystaj z następujących kroków:

 1. Przejdź do menu startowego systemu Windows 8 a następnie wpisz przywracanie systemu w menu wyszukiwarki.
 2. Teraz przejdź do menu Ustawienia -> Utwórz punkt przywracania systemu.
 3. Kiedy juz znajdziesz się w zakładce Ochrony systemu, wybierz Przywracanei systemu.
 4. Kliknij przycisk Dalej aby zobaczyć punkty przywracania systemu i kliknij lewym przyciskiem myszy na ten, którego potrzebujesz.
 5. Teraz wybierz Skanowanie zainfekowanych programów –> Zamknij-> Dalej -> Zakończ.
 6. Jak tylko twój komputer zostanie zresetowany pobierz na swój komputer oprogramowanie Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer
 2. Jak tylko twój komputer będzie aktywny postaraj się zacząć wciskać klawisz F8 dopóki nie zobaczysz Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj wybierz Tryb awaryjny (w ty celu skorzystaj z dostępnych strzałek) a następnie wybierz klawisz Enter.
 4. Zaloguj siętym samym hasłem i loginem co w normalnym trybie uzytkowania
 5. Teraz wybierz przeglądarkę Internet Explorer lub też inną i uruchom ją jako Administrator.
 6. Wpisz ten link do pasku adresu: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe i pobierz stamtąd program, który posłuży ci do usuwania złośliwego oprogramowania.

3. TWORZENIE KONTA GOŚCIA CELEM SKANOWANIA KOMPUTERA:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gościa możesz postarać się przeprowadzić pełny skan systemu z jego poziomu. Powinienes po prostu zalogować się na nie i pobrać oprogramowanie Reimage a następnie przeprowadzić pełny skan systemu. Mozesz aktywować konto gościa z pomocą tych kilku prostych kroków:

 1. Przejdź do meny Start -> Ustawienia -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników
 2. Jak tylko pojawi się nowe okno wybierz Gość -> Włącz konto gościa.
 3. Teraz poczekaj aż komputer się zresetuje i zobaczysz ekran logowania systemu Windows
 4. Wybierz Konto gościa aby pobrać polecane przez nas oprogramowanie antyszpiegujące

4. UŻYWANIE INNEGO KOMPUTERA CELEM POBRANIA OPROGRAMOWANIA ANTYSZPIEGUJĄCEGO:

 1. Weź inny komputer który nie jest zainfekowany tym wirusem i pobierz oprogramowanie Reimage lub też Malwarebytes Malwarebytes na niego
 2. Po zakończeniu procedury przenieś oprogramowanie antyszpiegujące na nośnik zewnętrzny w postaci CD/DVD, lub też pamięć USB
 3. W międyzczasie zakoń działanie złosliwych procesów na zainfekowanym komputerze. W tym celu zapoznaj się z tym tutorialem -> tutorial.
 4. Podłącz narzędzie z którego korzystałeś celem przeniesienia oprogramowania antyszpiegującego na zainfekowany komputer i uruchom go.

5. BLOKOWANIE Antivirus Blocking Rules przed skanem systemu:

 1. Pozwól oprogramowaniu Antivirus Blocking Rules działać i zakończ jego fałszywe skany systemu.
 2. Kliknij Pozwól działać i zamknij okno ostrzegawcze.
 3. Otwórz Explorer plików (przejdź do menu Start -> Dokumenty) i wpisz %AppData% w pasku wyszukiwania. Wciśnij enter.
 4. Ponownie wprowadź guard-agas lub podobną nazwę
 5. Zresetuj swój komputer a następnie wprowadź ten link do pasku adresu: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe
 6. Pobierz oprogramowanie SpyHunter a następnie usuń złośliwe oprogramowanie które należy do Antivirus Blocking Rules.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Antivirus Blocking Rules zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Antivirus Blocking Rules. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Antivirus Blocking Rules (2015-08-14)
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Antivirus Blocking Rules (2015-08-14)

O autorze

Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-antivirus-blocking-rules.html

Poradniki w innych językach