Czym jest ALCXMNTR.EXE? Czy powinienem go usunąć?

ALCXMNTR.EXE

ALCXMNTR.EXE (znany też jako AlcxMonitor) jest wykonywalnym plikiem audiovideo programu RealTek. W większości przypadków jest zlokalizowany w folderze „C:\WINDOWS\” i do tej pory bł znany jako niezbędna część sterowników programu Realtek. Aby uniknąć problemów z odtwarzaniem dźwięku nie powinieneś usuwać tego procesu. Zauważ, że możesz znaleźć plik ALCXMNTR.EXE na swoim komputerze nawet jeśli nie instalowałeś programu RealTek na swoim komputerze ponieważ ta firma produkuje także sprzęt z już wbudowanym oprogramowaniem dla innych firm.

Jeżeli czujesz że program ALCXMNTR.EXE powoduje problemy na twoim komputerze, powinieneś go usunąć. Nie jest to proces własny systemu windows.

UWAGA!

Każdy program malware może otrzymać dowolną nazwę, uważaj ponieważ ALCXMNTR.EXE może być zaangażowany także w inną niedobrą aktywność. Hakerzy mogą używać dowolnych nazw aby skutecznie ukrywać swoje wirusy przed wykryciem. Jeżeli chcesz sprawdzić czy program ALCXMNTR.EXE został zawirusowany. Polecamy użycie programu RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-alcxmntr-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj